На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
Найбільш уразливими групами, що страждають від порушень прав людини в анексованому Криму, є кримські татари та українці, заявили в Організації. Про це повідомляє “Діалоги”.
У виконавчій раді ЮНЕСКО заявили про погіршення ситуації з правами людини на анексованому Кримському півострові. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України з посиланням на звіт ЮНЕСКО.
Йдеться про рішення “Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)”. У ньому представники Організації констатували погіршення ситуації в окупованому Криму.
“Згідно з висновками, що містяться в доповіді, дані, зібрані Україною і міжнародними організаціями, свідчать про подальше погіршення ситуації з правами людини в анексованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополі”, – підкреслили в МЗС
Згідно з доповіддю, найбільш уразливими групами, що страждають від порушень прав людини, є кримські татари і українці. Вони зазнають значного тиску з боку окупаційної влади.
У висновках зазначається, що дії окупантів істотно загрожують свободі поглядів, совісті та релігії, права на мирні зібрання та об’єднання, свободу ЗМІ і доступу до інформації, мовним і культурним правам.
У документі згадується і про нанесення збитку культурним цінностям, що належать Україні, які знаходяться на анексованій території. Окремо відзначається зниження рівня охорони природної спадщини в Криму через незаконні рішення про зміну статусу природних заповідників.
Як підкреслила перший заступник міністра Еміне Джапарова, “схвалення цього рішення в черговий раз підтверджує міцну позицію міжнародної спільноти на підтримку суверенітету і територіальної цілісності нашої держави та є важливим інструментом протидії агресивній політиці Росії”, а також є “елементом консолідації міжнародних зусиль щодо деокупації Криму”.
Станом на січень 2021 року ЮНЕСКО провела низку місій в Україні для моніторингу ситуації в тимчасово анексованому Криму у сферах науки та інформації та почала моніторинг у сфері освіти. Наступним кроком має бути моніторинг культури та культурної спадщини.
Окупанти атакували ракетами об’єкти інфраструктури. Загалом ворог запустив 11 ракет та 164 дрони.
Російські окупаційні сили відправляють своїх піхотинців у Покровськ без засобів індивідуального захисту, аптечок та навіть зброї.
Абсолютний цинізм — просити про тишу для проведення пропагандистських святкувань і завдавати таких ракетно-дронових ударів в усі дні перед тим.
У вівторок, 5 травня, наша країна відзначає День фахівців цивільно-військового співробітництва Збройних сил України.
На Костянтинівському напрямку тривають «метеозалежні» атаки. Росіяни атакують в пончо.
За минулу добу українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупантів.
Інспектор прикордонної служби, водій
від 21000 до 25000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Стрілець, снайпер
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Командир стрілецького відділення
від 21000 до 120000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….