ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Іспанії подав у відставку голова Генштабу, який вакцинувався поза чергою

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Січня 2021, 12:24

В Іспанії міністр оборони прийняла відставку голови Генштабу ЗС Мігеля Анхеля Вільйяррої після скандалу з позачерговою вакцинацією. Про це повідомляє Європейська Правда.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ABC.

У заяві, розповсюдженій для ЗМІ у суботу Мігель Анхель Вільярроя пояснив свою відставку “метою збереження іміджу Збройних сил”.

Відставка відбулася  через 24 години після витоку інформації про те, що він поза чергою отримав першу дозу вакцини проти коронавірусу разом з іншими військовими командувачами Генштабу в рамках плану вакцинації Збройних сил.

Зараз у Збройних силах Іспанії проводять перевірку у зв’язку з неналежним виконанням протоколу вакцинації.

Міністерство охорони здоров’я зарезервувало квоту вакцин для Збройних сил, для яких було встановлено три пріоритетні групи: 1. медичний персонал армії; 2. військовослужбовці, які збираються брати участь у міжнародних місіях; 3. Командування,  залежно від їх віку. Останнім пунктом скористався голова Генштабу.

З відставкою голови Генштабу міністерство оборони намагається врегулювати кризу, спричинену вакцинаційною кампанією у Збройних Силах, і яка може призвести до інших звільнень у найближчі дні, якщо стане відомо про інші випадки спірних щеплень.

У листі, надісланому міністру генерал Вільярроя захищає, що він постійно дотримувався встановлених протоколів.

Читайте нас в Telegram
«Їх більше, і більше вмирає»: поблизу Костянтинівки росіяни влаштовують «індіанські» штурми

На Костянтинівському напрямку тривають «метеозалежні» атаки. Росіяни атакують в пончо.

Сили оборони уразили три пункти управління російських військ — Генштаб ЗСУ
Сили оборони уразили три пункти управління російських військ — Генштаб ЗСУ

За минулу добу українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупантів.

11 балістичних ракет за ніч: Повітряні Сили повідомили деталі ворожої атаки на Україну
11 балістичних ракет за ніч: Повітряні Сили повідомили деталі ворожої атаки на Україну

У ніч на 5 травня (з 18:00 4 травня) противник атакував 11-ма балістичними ракетами Іскандер-М із Ростовської, Воронезької та Брянської областей.

Пам’яті офіцера ЗСУ Андрія Задорожного
Пам’яті офіцера ЗСУ Андрія Задорожного

Айтівець, начальник пункту управління батальйону безпілотних систем 128 ОГШБр загинув на Великдень, а їхня з дружиною історія стала знаменитою на всю країну.

Росіяни вдарили ракетою по рятувальниках на Полтавщині, серед загиблих — Герой України
Росіяни вдарили ракетою по рятувальниках на Полтавщині, серед загиблих — Герой України

Внаслідок російського удару у Полтавській області загинули двоє рятувальників, які прибули на гасіння пожежі.

Ворог вночі атакував Полтавщину ракетами та БПЛА: 4 загиблих і понад 30 постраждалих
Ворог вночі атакував Полтавщину ракетами та БПЛА: 4 загиблих і понад 30 постраждалих

Вночі 5 травня ворог атакував Полтавщину ракетами та ударними БПЛА. Станом на ранок відомо про 4 загиблих.

ВАКАНСІЇ
Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Навідник міномета

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Розвідник

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

--- ---