ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Дніпрі поіменно згадали загиблих у боях за Донецький аеропорт

Новини
24 Січня 2021, 20:04
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
????????????????????????????????????

Ім’я та прізвища воїнів, які загинули у боях у Донецькому аеропорті, пролунали під час громадської панахиди у Дніпрі. 15 оборонців летовища були родом з Дніпропетровщини.

У роковини днів, коли Україна зазнавала масштабних втрат своїх захисників, військовий капелан Дмитро Поворотній служить панахиду за загиблими воїнами. На Алеї Героїв у Дніпрі громадяни зачитали прізвища, імена та по батькові загиблих під час оборони ДАПу.

Захід громадський і неофіційний — його учасниками є рідні та друзі загиблих, бойові побратими та містяни, що мають за честь вшанувати пам’ять загиблих захисників.

— Люди доброї волі прийшли згадати й нагадати про те, що відбувалося кривавого січня 2015-го. Мій друг Сергій Іщенко з 74-го розвідбату загинув там — я додзвонився до нього 18 січня напередодні Водохреща, а в останньому бою, коли підірвали будівлю термінала, він загинув. Багато хлопців загинуло. Ці втрати — це вартість Незалежності.

Хлопці й дівчата, які загинули за нашу незалежну й соборну державу уособлюють ту ціну, яку вартує Незалежність і Соборність. Війна триває, вона ніколи не закінчується просто бажанням її закінчити — вона закінчується або перемогою, або поразкою. На жаль, в історії інших варіантів немає.

Сьогодні ми називаємо імена загиблих так, як називали їх за життя. Це не абстрактні герої — це люди, які жили поміж нас. Ці імена нагадують про тих, хто був нашими друзями, нашими однокласниками, нашими сусідами, нашими учнями, — сказав Дмитро Поворотній.

Кореспондент АрміяInform

Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь

Olx Розвідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стрілець

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

WorkUa Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП