ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Стіни Музею АТО бачать сльози за полеглими героями й чують оплески на знак вдячності воїнам — захисникам України»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Січня 2021, 15:20

Свою річницю з дня створення відзначив перший в Україні Музей АТО. 23 січня чотири роки тому у Дніпрі було врочисто відкрито внутрішню експозицію «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО». Ця подія стала важливою для всіх українських патріотів і захисників.

Над створенням музею працювала команда небайдужих людей: волонтери, учасники АТО, історики, художники й дизайнери. Його унікальність у відкритості до відвідувачів,  а також в особливому шанобливому ставленні до воїнів — героїв, які без вагань стали на захист України.

Панувала якась особлива емоційна атмосфера, відчуття єдності й гордості за свою країну. На захід зібралися численні гості, а одним з перших відвідувачів Музею АТО став Герой України Євген Межевікін.

— Тут і про людей, які воювали, і про тих, хто допомагав в тилу. Українці повинні бачити, що боронили рідну землю такі ж прості люди, як вони: з відкритим серцем і добрими очима. Вони виконували завдання не тому, що люблять війну та жорстокість, а тому, що це їхній обов’язок  — захищати Батьківщину, — ділився у ті дні враженнями Герой України Євген Межевікін.

Ніні музей відвідали сотні тисяч осіб — від школярів і містян до міністрів та іноземних дипломатів. Тут було проведено тисячі екскурсій. Стіни Музею АТО весь час бачать сльози за полеглими героями та чують оплески на знак вдячності воїнам — захисникам України.

Самі ж музейники кажуть, що їхня головна мета — збереження пам’яті.

— Про кожного, хто пройшов свій шлях дорогами війни, у волонтерському русі, рятуючи життя в шпиталях і лікарнях, створюючи капеланство, висвітлюючи події з фронту, евакуюючи та розшукуючи загиблих. Дякуємо всім, хто підтримував нас і продовжує це робити. Вже не за горами оновлення, сучасні доповнення та нові зустрічі, — зазначають співробітники музею.

 

 

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

Коригували удари по Київщині та Запоріжжю: СБУ затримали ще двох російських агентів
Коригували удари по Київщині та Запоріжжю: СБУ затримали ще двох російських агентів

Служба безпеки України викрила ще двох російських агентів, які коригували ворожі удари по Київській та Запорізькій областях.

Здавав ворогу списки захисників: у Хмельницькому колишній чиновник отримав 15 років
Здавав ворогу списки захисників: у Хмельницькому колишній чиновник отримав 15 років

Керівник одного з відділів міської ради, який працював на російську спецслужбу, проведе 15 років за ґратами, а його майно буде конфісковане.

За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції
За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції

FPV-екіпажі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії показали суттєву перевагу над силами NATO на навчаннях у Швеції.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Пілот DJI-Mavic, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Холодний Яр, 93 ОМБр

Стрілець-зенітник (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Інженер БПЛА

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Слюсар

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---