На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27 на суму понад 8 мільйонів доларів.
Про це в інтерв’ю Defense Express повідомив президент – голова Правління Державної акціонерної холдингової компанії (ДАХК) «Артем» Володимир Зімін.
“Ми маємо прямий великий контракт з Індією на постачання запасних частин до ракети Р-27, підписаний у листопаді 2020 року. Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року”.
Також повідомляється, що ДАХК «Артем» завершила програму імпортозаміщення ракети Р-27 і готова постачати цей виріб як Збройним Силам України, так і закордонним клієнтам.
На Костянтинівському напрямку тривають «метеозалежні» атаки. Росіяни атакують в пончо.
За минулу добу українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупантів.
У ніч на 5 травня (з 18:00 4 травня) противник атакував 11-ма балістичними ракетами Іскандер-М із Ростовської, Воронезької та Брянської областей.
Айтівець, начальник пункту управління батальйону безпілотних систем 128 ОГШБр загинув на Великдень, а їхня з дружиною історія стала знаменитою на всю країну.
Внаслідок російського удару у Полтавській області загинули двоє рятувальників, які прибули на гасіння пожежі.
Вночі 5 травня ворог атакував Полтавщину ракетами та ударними БПЛА. Станом на ранок відомо про 4 загиблих.
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
водій (служба в Збройних Силах України)
від 20100 до 123000 грн
Кам'янське, Дніпропетровська область
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….