ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківський гарнізонний будинок офіцерів у 2020-му: 4 тисячі подяк, 20 концертів і 9 інвалідних візків для поранених воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Січня 2021, 16:09

У 2020-му карантинні обмеження навчили по-новому працювати творчі колективи 9-го Гарнізонного будинку офіцерів, що у Харкові. Юні артисти та професійні співаки використали чимало традиційних і нових форм роботи, щоб далі дарувати позитивний настрій тисячам армійців і їхнім близьким.

— У нашому відомчому закладі культури розвиваються 11 вокальних, танцювальних колективів і гуртків інших напрямків, — каже директор 9-го ГБО працівник ЗС України Юрій Максимченко. — Непрошений гість — вірус COVID-19 — значно відкоригував творчі плани. Проте у нас працюють люди, як кажуть, з музикою в серці. Тому артисти виступали перед маленькими аудиторіями, а керівники гуртків проводили онлайн-заняття з вихованцями.

За його словами, торік проведено майже 120 різних заходів. З 20 концертів 18 провели в розташуваннях військових частин чи громадських місцях. А ще організували книжкові виставки, тематичні фотоекспозиції, уроки мужності в школах з обов’язковим дотриманням правил карантину.

Торік працівники Харківського ГБО успішно організували військово-шефську роботу — безоплатне відвідування цивільних закладів культури.

— Близько 4000 воїнів, членів їхніх сімей і військових ліцеїстів за нашими контрамарками побували в цирку, на концертах, театральних виставах чи спортивних змаганнях. На жаль, домовлятися про побідні заходи на безоплатній основі дедалі важче. Та ми навчилися працювати і у складних умовах, адже нині триває відродження української національної культури, патріотичного виховання молоді та дітей, — розповів Юрій Максимченко.

Пишаються артисти і тим, що з громадськими організаціями взяли участь у передачі 9 інвалідних візків установам, де лікують учасників бойових дій на Донбасі. Вдалося зібрати й сотні книг та іншої друкованої продукції воїнам окремої механізованої бригади імені Івана Сірка.

— Ми були, є та залишимось оптимістами, які не зупиняються перед труднощами. Торік доклали чимало зусиль, аби Харківський гарнізонний будинок офіцерів піднявся ще вище у професійному розвитку. Цього року в умовах карантину організовуватимемо діяльність гуртків за допомогою інтернету й сучасних технологій. Адже за будь-яких умов ми радуватимемо наших відвідувачів і прищеплюватимемо вихованцям любов до вічних цінностей, — підсумував Юрій Максимченко.

Фото автора та з архіву 9 ГБО

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram