ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про гендер у війську в режимі онлайн

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Січня 2021, 10:32 3

У військовій частині Сил логістики обговорили питання дотримання рівності прав жінок і чоловіків у режимі онлайн відеоконференції.

У межах реалізації спільних проєктів широкої просвітницької роботи з питань формування відкритого демократичного громадянського суспільства й реалізації права на доступ та обговорення суспільно значущих проблем, голова Інформаційно-консультативного жіночого центру Олена Суслова зустрілася з особовим складом військової частини у форматі онлайн відеоконференції.

Вдалося висвітлити низку нагальних питань, які нині постали перед ЗСУ: реалізація національного плану дій з виконання Резолюції Радбезу ООН 1325, документування та розслідування сексуального насильства в умовах конфлікту.

Зокрема Олена Суслова зупинилась на питаннях, які стосуються особливостей проходження військової служби жінками: труднощах, які подекуди виникають у них під час виконання обов’язків у районі проведення ООС, укладанні першого контракту чи виконанням інших специфічних завдань.

Учасники конференції мали змогу взяти участь у одному з тренінгів у групах, де визначали пріоритетність перешкод для участі жінок у секторі безпеки і оборони. Варто зауважити, що це неабияк пожвавило діалог учасників з модераторкою й підштовхнуло до обговорення інших, не менш важливих питань.

Як зазначила голова Інформаційно-консультативного жіночого центру Олена Суслова, подібні заходи дають змогу змінити філософію стилю роботи і ціннісних орієнтирів командирів щодо ролі й місця жінки в армії та закладають позитивні зміни у майбутньому.

На завершення Олена Суслова традиційно побажала всім учасникам сміливо долати армійські труднощі й упевнено йти до мети.

– Будьте успішними, вмотивованими, цікавими! – закінчила цими словами онлайн-зустріч Олена Суслова.

Варто додати, що військова частина – одна з перших у ЗС України, з особовим складом якої проведено зустріч у режимі онлайн-конференції цього року.

У частині тепер очікують на нові тренінги з різноманітної тематики.

Віталій Соколенко для АрміяInform

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини