ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

13 родин ветеранів придбали житло державним коштом на Дніпропетровщині торік

Новини Соціальний захист військовослужбовців Суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Січня 2021, 18:01

У 2020 році держава виділила на придбання житла для родин ветеранів АТО/ООС Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн. Гроші отримали 20 сімей. 13 з них — уже з власними оселями. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

— Держава піклується про своїх захисників. Допомагає і з житлом. Торік виділила для воїнів області понад 26,6 млн грн. Кошти — для 20 родин атовців, — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. — Вже 13 сімей військових придбали власні оселі. Ще 7 — у пошуку. Обрати й купити житло вони мають упродовж року після отримання грошей.

Як зазначили в ОДА, за державною програмою допомогу на придбання житла можуть отримати воїни з інвалідністю І та ІІ груп, члени родин загиблих і військові-переселенці з ІІІ групою інвалідності.

Кошти на купівлю житла потрапляють на спеціальні рахунки сімей воїнів. Після чого вони можуть обрати оселю в будь-якому регіоні України. Зробити це необхідно впродовж року.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, в Дніпропетровській області проживає понад 30 тисяч осіб, які мають статус учасника бойових дій — це найбільший показник серед регіонів.

Кореспондент АрміяInform
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Пиляр

від 20500 до 22000 грн

Дубно

Військова частина А0451

Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Бухгалтер Фінансово-економічної служби УЗВ ВСП

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна бригада

Командир танкового взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

--- ---