ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У межах гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» дніпровський госпіталь отримав нове обладнання

Головні події Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 14 Січня 2021, 17:26

У межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» до Військово-медичного клінічного центру Східного регіону (м. Дніпро) передано 16 спеціалізованих медикалізованих ліжок та спеціалізованих матраців на загальну суму понад 140 тис. грн.

Як розповів координатор стратегічної ініціативи «Допомога Схід», офіцер Командування Об’єднаних сил ЗСУ капітан Борис Кутовий, у грудні 2020 року та на початку січня 2021-го із Франції до України прибув черговий гуманітарний вантаж медичного призначення на загальну суму близько 2 млн гривень. Необхідне обладнання отримають Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський», Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь», Військово-медичний клінічний центр Східного регіону, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону та Житомирський військовий госпіталь, 65-й військово-мобільний госпіталь у місті Часів Яр і лікарні району ООС: Селидівський пеританальний центр та міська клінічна лікарня міста Торецьк.

Цим медичним закладам передадуть багатофункціональні ліжка з матрацами, медичні меблі, мікроскопи, операційний стіл, наркозно-дихальний апарат, кувези, С-арка й інше медичне обладнання.

– Військово-медичний клінічний центр Східного регіону з початком АТО став одним із перших медзакладів, який почав приймати поранених військовослужбовців. Загалом за цей час центр прийняв понад 25 тисяч поранених військових. Ми раді можливості передати необхідне обладнання, яке допоможе рятувати життя та відновлювати здоров’я українським воїнам, – зазначив Борис Кутовий.

Офіцер розповідає, що Міжнародну стратегічну ініціативу «Допомога Схід» започатковано у квітні 2018 року, коли генерал-лейтенант Сергій Наєв очолив ООС на території Донецької та Луганської областей.

На думку командувача Об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва, дієва підтримка мешканців Донбасу в межах ініціативи «Допомога Схід» є яскравим прикладом об’єднання патріотичних сил для покращення гуманітарної ситуації на сході України, яка не залишає байдужими ні українське суспільство, ні міжнародну спільноту. За час роботи стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» до понад 35 українських медичних закладів, переважна більшість яких розташовані поблизу лінії фронту, доправлено майже 74 тонни гуманітарних вантажів медичного призначення на суму близько 25,5 млн гривень.

– Нове медичне обладнання допоможе максимально полегшити і пришвидшити лікування й реабілітацію пацієнтів. Особливо тих, хто відновлюється після тяжких травм чи складних операцій. Ми щиро вдячні керівництву Збройних Сил України, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція – Україна» за допомогу та підтримку, – подякував заступник начальника ВМКЦ Східного регіону полковник медичної служби Віктор Івчук.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
На Чернігівщині внаслідок ворожих ударів постраждали цивільні
На Чернігівщині внаслідок ворожих ударів постраждали цивільні

В результаті російських ударів по Чернігівській області постраждали двоє мирних мешканців та цивільна інфраструктура.

Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Гуляйпільському та Костянтинівському напрямках
Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському, Гуляйпільському та Костянтинівському напрямках

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 242 бойові зіткнення.

Вночі росіяни атакували Одесу ударними безпілотниками
Вночі росіяни атакували Одесу ударними безпілотниками

Вночі 18 травня ворог знову масовано атакував Одесу ударними безпілотниками. Наразі відомо про двох постраждалих.

Ракетний удар по житловому кварталу в Дніпрі: є постраждалі та руйнування
Ракетний удар по житловому кварталу в Дніпрі: є постраждалі та руйнування

Вночі 18 травня російські війська завдали ракетного удару по місту Дніпро, сталося влучання по житловому кварталу.

Втрати російської армії в Україні перевищили 1 мільйон 350 тисяч військових
Втрати російської армії в Україні перевищили 1 мільйон 350 тисяч військових

За минулу добу російська армія втратила 1220 одиниць особового складу, дві системи протиповітряної оборони та гелікоптер.

«Виїжджали проти танків на „Ланосах“»: Артем «Чечня» розповів про шлях від сумського добровольця до розвідника
«Виїжджали проти танків на „Ланосах“»: Артем «Чечня» розповів про шлях від сумського добровольця до розвідника

Більшість тих, хто сьогодні тримає фронт, ще нещодавно були цивільними людьми, які в один момент стали резервом країни та долучилися до Українського війська.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій БМП

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Начальник медичного пункту

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Оператор ударних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---