ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У бригаді транспортної авіації здійснили перші в новому році командирські польоти з одним вимкненим двигуном

Новини
13 Січня 2021, 15:50
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Борисполі в бригаді транспортної авіації тривають перші у 2021 році командирські польоти. Основне завдання — підготувати льотний склад до виконання польотів з одним вимкненим та задросельованим двигуном, інформує Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

За планом бойової підготовки такі навчально-тренувальні польоти мають перевірити навички пілотування саме керівного складу авіаційної бригади. Це означає, що екіпажі літаків і вертольотів сьогодні складаються виключно з льотчиків 1-го класу, майстрів, інструкторів. Для забезпечення польотів також залучені командири наземних підрозділів, начальники відповідних служб і груп.

Підтвердивши високий рівень власної навченості, командири під час наступних польотів проведуть поетапні перевірки всього льотного складу бригади.

Варто зазначити, що ця льотна зміна стала першою для літаків Ан-26 бригади після тривалої зупинки польотів цього типу внаслідок катастрофи в Чугуєві у вересні минулого року.


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

WorkUa Радіотехнік, інженер (НРК, БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

ПУБЛІКАЦІЇ