ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суд у Гаазі взяв до уваги доповідь щодо воєнних злочинів РФ в Україні

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Січня 2021, 9:10

Доповідь «Російські воєнні злочини в Україні у 2014 році», яку віцемаршалок Сейму Польщі Малгожата Госєвська передала до МКС у Гаазі, взято до уваги цією установою.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на допис Госєвської у Facebook, питання початку слідства в справі злочинів РФ в Україні, імовірно, незабаром вирішуватиме наступник чинного прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС). 

«Цю доповідь подано до МКС в Гаазі у 2016 році. Хочу поінформувати, що наприкінці 2020 року попереднє вивчення цієї справи завершено прокурором МКС Фату Бенсудою. Прокурор визнала, що існує обґрунтована імовірність, що у визначений період на території України скоювалися воєнні злочини й злочини проти людяності», – написала Госєвська.

Вона нагадала, що ці злочини було поділено на три категорії: скоєні під час збройних дій, під час затримань та арештів, а також у Криму.

Віцемаршалок Сейму зазначила: МКС у Гаазі прийняв таке рішення враховуючи, що відповідні слідства вже ведуться в Україні та Росії.

Як зауважила Малгожата Госєвська, прокурор МКС Фату Бенсуда, оголошуючи в грудні минулого року свої аргументи на користь початку розгляду судової справи щодо злочинів РФ в Україні, усе ж не оголосила остаточного рішення. На думку польського політика, імовірно, це пов’язано із завершенням каденції Бенсуди на посаді прокурора суду в червні 2021 року. Тож вона, найпевніше, вирішила залишити прийняття цього рішення своєму наступнику.

«Я і надалі слідкуватиму за перебігом розгляду цієї справи й інформуватиму про це», – підсумувала віцемаршалок Сейму Польщі.

Читайте нас в Telegram
Ворог поширює фейкові рекрутингові сайти під виглядом Третього армійського корпусу
Ворог поширює фейкові рекрутингові сайти під виглядом Третього армійського корпусу

Ворог створив підробні ресурси для рекрутів, що маскуються під офіційний сайт Третього армійського корпусу та повністю дублюють його візуальне наповнення.

«Навіть на війні є місце для життя»: військові поповнили бойову родину трьома «НРКшними» котиками
«Навіть на війні є місце для життя»: військові поповнили бойову родину трьома «НРКшними» котиками

Захисники з 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка поповнили бойову родину трьома «НРКшними» котиками — «Рись», «Воля» і «Тарган».

До $25 тисяч: викрили ще 8 ухилянтських схем у 7 регіонах
До $25 тисяч: викрили ще 8 ухилянтських схем у 7 регіонах

Заблоковано вісім нових схем ухилення від мобілізації і затримали організаторів оборудок у різних регіонах України.

Роботи на стежині війни: у Куп’янську провели зачистку виключно силами НРК
Роботи на стежині війни: у Куп’янську провели зачистку виключно силами НРК

Рота спеціального призначення полку безпілотних систем «Лава» за підтримки сил бригади «Хартія» знищила 10 окупантів, які тримали позицію в місті.

Розстріляли жінку під час окупації Бучі: двом військовим рф повідомили про підозру
Розстріляли жінку під час окупації Бучі: двом військовим рф повідомили про підозру

Повідомили про підозру двом військовослужбовцям рф, які під час тимчасової окупації Бучі вбили мирну мешканку.

Спрощення переведень, фінансування бригад і військова освіта: Президент розповів подробиці реформи армії
Спрощення переведень, фінансування бригад і військова освіта: Президент розповів подробиці реформи армії

У травні мають бути остаточно затверджені всі аспекти реформи армії: документи, регуляції, фінанси.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Стрілець, помічник гранатометника 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

92 окремий батальйон підтримки

Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---