ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Росії 11 бандитів тримали в страху цілу мотострілецьку бригаду

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Січня 2021, 17:26 8

Злочинці обклали даниною кількадесят російських військовослужбовців-контрактників, шантажем та погрозами виманюючи в них гроші – від 2,3 до 120 тисяч рублів. Тих, хто не платив, били. Про те, що військову частину тероризують бандити, знало все містечко, але всі мовчали, зокрема постраждалі та їхні командири.

Тут мало б виникнути запитання: чому військові не змогли зорганізуватися і дати відсіч кривдникам. Але відповідь плаває на поверхні – в Росії давно сформовано культ криміналітету, оздоблений тюремним шансоном на радіо й естраді, уславлений і унормований десятками фільмів та телесеріалів. Людина, яка виросла в інформаційному середовищі, щедро приправленому кримінально-тюремною романтикою, просто не в змозі протистояти її реальним «героям».

Зрештою, після року знущань злочинців над військовими, діяльність банди правоохоронці таки припинили, заарештувавши кількох її учасників.

Ну що ж, тепер російські військові в Алєйську можуть дихати спокійно – більше не треба як «іхтамнєти» з Алтайського краю їздити за «длинным рублём» на український Донбас, аби заплатити черговий внесок бандитам.

 

16
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Сюжет