ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Маяк» розказав деталі про розроблені боєприпаси до БПЛА

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Січня 2021, 20:33 9

Завод «Маяк» розказав деталі про розроблені на державному підприємстві боєприпаси до БПЛА (безпілотних літальних комплексів). Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Мова йде про боєприпаси, котрі було розроблено спільно із Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка».

6 січня 2021 року ми повідомляли про випробування під час підбиття підсумків діяльності ЗС України за 2020 навчальний рік, навчально-імітаційного боєприпасу HІ-РКГ-1600 на 235 міжвидовому центрі підготовки військ та підрозділів, більш відомий як полігон «Широкий лан».

Тоді на 235 Міжвидовому центрі «Широкий лан» пройшли дослідницькі навчання в рамках командно-штабних навчань 28-ї окремої механізованої бригади.

В ході навчання основна увага приділяється оцінюванню спроможностей безпілотних авіаційних комплексів.

Бойова частина імітаційного боєприпасу HІ-РКГ-1600 це світло-звукошумовий блок та димогенеруючий блок призначені для фіксації влучання у нічний та денний час, відповідно.

Зараз підприємство вже працює над бойовою версію боєприпасу для БПЛА некерованого з кумулятивною дією РКГ-1600, його випробування очікуються незабаром.

Обидва боєприпаси мають однакову масо-габаритну характеристику для зручності підготовки операторів БПЛА, а точність влучання складає один квадратний метр із висоти в 300 метрів.

Розробники зараз не спиняються на досягнутому та незабаром відбудуться випробування коригувально-пристрілочного боєприпасу за участі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Також на ДП «Завод «Маяк» вже анонсували майбутні випробування ударного БПЛА квадрокоптерного типу зі штучним інтелектом, виробництва підприємства за участі фахівців Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, у рамках випробувань проекту «ЖНЕЦЬ».

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка