ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як 70 колишніх і чинних військових навчалися за підтримки НАТО

15 Грудня 2020, 11:34
Як 70 колишніх і чинних військових навчалися за підтримки НАТО

У Хмельницькому відбулась урочиста церемонія закриття чергових регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету.

Навчання з перепідготовки військовиків за програмою НАТО – Україна тривало три місяці. Сімдесят випускників з Хмельницького, Новограда-Волинського, Мелітополя, Чернігова, Житомира й Вінниці пройшли підготовку за спеціальностями «Менеджмент підприємницької діяльності» та «Облік та оподаткування». Усі заняття проходили дистанційно за допомогою додатка ZOOM.

Через карантинні обмеження церемонія вручення дипломів теж відбулася за допомогою ZOOM. Випускники отримали свідоцтво державного зразка й міжнародний сертифікат відповідно до стандартів НАТО.

Випускник капітан Олексій Наконечний

Цей проєкт діє з 2000 року в межах реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх військовослужбовців, які прагнуть підвищити шанси на працевлаштування у цивільній сфері.

— Маємо чималий досвід в організації навчання військових та учасників бойових дій, надаємо їм гарну можливість пройти перепідготовку й отримати додатковий фах, щоб реалізуватися у цивільному житті. Окрім того, можемо долучити до навчання і чинних військовослужбовців, — зазначив Анатолій Гапєєв, координатор проєкту НАТО – Україна у Хмельницькому.

Понад дві тисячі військових та учасників бойових дій, і не тільки з Хмельниччини, вже долучились до навчання з початку дії проєкту.

— Випала нагода пройти підготовку на курсах, із задоволенням її використала. Знання, здобуті тут, допоможуть у моїй професійній діяльності, — розповіла випускниця курсів бухгалтер ракетної бригади «Свята Варвара» Ірина Романович.

А випускник капітан Олексій Наконечний вважає, що навчання на таких курсах дає змогу постійно розвиватися й удосконалюватися.

26
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство, Новини