ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Віднині з Києва до прифронтової Авдіївки щоденно курсуватиме прямий потяг

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Грудня 2020, 19:51

Сьогодні, 13 грудня, «Укрзалізниця» запустила курсування поїзда з Києва до прифронтової Авдіївки Донецької області. Зі столиці потяг «Маяк» № 135/136 за маршрутом Київ — Авдіївка вирушив о 19.19. До Авдіївки прибуде о 09:10 наступного дня. Поїзд курсуватиме таким маршрутом тепер щоденно. Із Авдіївки потяг вирушатиме о 21:15 і прибуватиме до столиці об 11:04До сьогодні поїзд «Маяк» прямував  лише до Покровська. Тепер його маршрут подовжено до Авдіївки.

За інформацією Укрзалізниці, поїзд зупинятиметься на станціях Миронівка, Імені Тараса Шевченка, Знам’янка, Олександрія, П’ятихатки, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Покровськ, Очеретине, Авдіївка.

Зруйнована російськими окупантами інфраструктура Донбасу впродовж останніх років активно відновлюється, як і залізничні сполучення між містами заходу, центру та сходу України. Українська влада конкретними справами покращує життя у постраждалих від бойових дій районах Донбасу  та «зшиває» регіони країни.

Дмитро Ярошенко − начальник потяга «Маяк» Київ  – Авдіївка:

− До війни щоденно з Києва курсував потяг  до Донецька. Через бойові дії цей залізничний маршрут був відмінений. Нині у всій нашій бригаді потяга «Маяк» піднесений настрій, адже новий маршрут до Авдіївки – це нові можливості для багатьох людей, більш комфортне життя, це свідчення  того, що мир на Донбасі стає стабільнішим. Нині всі вагони до Авдіївки заповнені майже повністю.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook