ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сучасний ситуаційний центр відкрили в Навчальному центрі ВСП у Львові

18 Грудня 2020, 11:04

Ситуаційний центр включає у себе приміщення для тимчасово затриманих осіб, кімнати проведення допиту та обшуку, приміщення чергової зміни, навчальний клас, приміщення типу «кіл-хаус» із можливістю зміни розташування мішеней з радіокерованими підйомниками. Також є зони для занять з початкової альпіністської підготовки й проведення огляду транспортних засобів.

– Цей ситуаційний центр дозволяє нам відпрацювати чимало сценаріїв за профілем підготовки сучасних військових поліцейських, – розповідає начальник Навчального центру ВСП підполковник Олег Керницький. – Він спроєктований і обладнаний так, як і подібні центри в структурах військової поліції країн НАТО. Під час втілення проєкту ми дослухалися до порад колег із Канади, США й Литви, враховували їхній найновіший досвід.

Ситуаційний центр урочисто відкрили начальник Військової служби правопорядку в ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун і командир канадської тренувальної місії в Україні Unifier підполковник Сара Хір. Уже в день відкриття у ньому пройшли перші заняття.

– Нині в нас завершується фаховий курс підготовки рядового складу ВСП, який тривав два місяці. Фінальний іспит слухачі складали саме в ситуаційному центрі, – каже підполковник Олег Керницький. – Тут вони виконували завдання із затримання правопорушників, надання першої медичної допомоги, захисту об’єктів військової інфраструктури, демонстрували навички контролю натовпу під час заворушень.

Фото: група зв’язків з громадськістю ВСП у ЗС України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини