ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діти загиблих воїнів Рівненщини передали різдвяний привіт на передову

30 Грудня 2020, 12:47
Діти загиблих воїнів Рівненщини передали різдвяний привіт на передову

На Рівненщині діти загиблих воїнів АТО/ООС взяли участь в акції АрміяInform та передали захисникам України свою радість, тепло та любов. Біля головної ялинки обласного центру зібралися хлопчики й дівчатка, які впродовж кількох днів поспіль готували листівки, малюнки і обереги  для українських захисників.

Дев’ятирічна Соня вже кілька років захоплюється малюванням. Сьогодні вона намалювала сніговика, щоб він приносив українським захисникам святковий настрій і допомагав боронити нашу землю. На малюнку шестирічної Даринкигори, які символізують непохитність та силу. Дівчинка впевнена: військові, дивлячись на цю картину, отримуватимуть задоволення й наснагу.

Ярослав уже в п’ятому класі. Цього разу він намалював солдата зі зброєю, бо наші військові – сильні, мужні й непереможні. Хлопчик знає, наскільки важлива підтримка для військових, адже на сході України в нього загинув брат Дмитро Свідерський, а через пів року – й батьки…

– Ми з радістю відгукнулися на акцію АрміяInform, – розповіла голова громадської організації «Єдина родина Рівненщини» Наталія Борисенко. – Діти малювали Україну, Карпати, Святого Миколая, який нікого не забуває і завжди приносить дарунки в окопи й бліндажі українських захисників. Окрім цього, малеча писала віршики, привітання, робили обереги, котрі наші воїни носитимуть біля серця, мов невидимий щит. Для цієї категорії діток це вкрай важливо.

Усі дитячі привітання представники АрміяInform обов’язково передадуть нашим військовим на передову.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Актуально, Армія і суспільство, Новини