ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спецпризначенці випробовують нові зразки форми і спорядження

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Грудня 2020, 18:04 13

Упродовж року в Центрі спеціального призначення протидії диверсіям і терористичним актам Військової служби правопорядку у ЗСУ відбувалося тестування новітніх зразків форми та спорядження. Про це кореспондентці АрміяInform повідомив командир військової частини підполковник Богдан Столярчук.

Вже проведено тестування нового літнього взуття, комплекту бойового спорядження, тактичних рукавиць. Наразі під час щоденних тренувань триває тестування польової форми одягу та бойових шоломів.

– Кожен військовослужбовець отримує кілька комплектів форми і бойових шоломів різних виробників та має змогу перевірити їх під час бойової підготовки, занять, змагань та в повсякденному використанні. Також відбувається порівняння сучасних зразків з попередніми та між собою. Кожен військовий обирає той варіант спорядження, який йому підходить найбільше. Також є можливість обґрунтувати, чому та які недоліки він бачить у таких зразках, – розповів підполковник Богдан Столярчук.

Зазвичай потім відбувається спілкування з фахівцями Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України, де «тестувальники» можуть пояснити, які недоліки були виявлені під час випробувальної експлуатації, та висловити побажання з удосконалення майна чи спорядження. В окремих випадках виробники вносять конструктивні зміни або усувають виявлені недоліки вже в процесі такого тестування.

За словами командира спецпризначенців, саме під час реальної перевірки речового майна та в конструктивному діалозі між усіма вказаними ланками «бойовий підрозділ – фахівці Головного управління – виробник» відбувається апробація й удосконалення такого майна і спорядження. Плідна та продуктивна робота всіх ланок дає досить непоганий результат, який покращує боєздатність та функціональність українських військовиків.

Фото – група зв’язків із громадськістю Військової служби правопорядку у ЗСУ

14
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини, Репортаж