ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад сорока новоспеченим лейтенантам-морякам погони одягнули їхні батьки та рідні

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Грудня 2020, 17:19 0

В Одесі  понад сорок курсантів випускного курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» отримали перше офіцерське звання «лейтенант», дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» та  військово-морські кортики. Уже вдруге урочистості проходили в самому серці Південної Пальміри – на Морському вокзалі.

Молодих лейтенантів зі знаменною подією привітали представники Командування ВМС ЗС України, влади міста, навчального закладу, громадських та ветеранських організацій, духовенство, родичі та друзі.

− Від великого колективу Військово-Морських Сил ЗС України та від себе особисто вітаю випускників цього року  з цією знаменною подією. Ви стали на захист держави у 2015 році, коли війна з російськими окупантами на Сході нашої країни була в розпалі. І незважаючи на небезпеку, ви все ж таки прийняли рішення стати захисниками України, − звернувся до присутніх командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Серед вас у строю є учасники бойових дій. А лейтенант Тимур Гасанов нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Два випускники отримали дипломи з відзнакою. Також за доброю традицією одному з найкращих випускників цього року лейтенанту Михайлові Печенюку кортик Військово-Морських Сил Республіки Італія вручив помічник аташе з питань Оборони при посольстві Італії в Україні.

Уже другий рік поспіль за новою традицією лейтенантські погони колишнім курсантам одягали їхні батьки та рідні.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на війні військовослужбовців ВМС ЗС України. Урочистий ритуал випуску також увібрав у себе принесення клятви кодексу честі офіцера, прощання з Бойовим прапором, проходження урочистим маршем та колективне фото.

Молоді лейтенанти проходитимуть службу на кораблях, катерах та суднах, а також інших підрозділах ВМС ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини