Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», передало Повітряним Силам України відремонтований після пошкодження винищувач МіГ-29.
Про це повідомляє медіацентр «Укроборонпрому».
У червні цього року літак після невдалого приземлення та як наслідок серйозних пошкоджень його комплектовання фахівці льотно-випробувальної станції ДП «ЛДАРЗ» транспортували на виробничу базу підприємства. Під час відновлювального ремонту МіГ-29 фахівці замінили пошкоджені елементи конструкції літака, провели ремонт планера й відновили лакофарбове покриття винищувача.
Після успішного виконання переліку запланованих робіт авіаційно-ремонтний завод перевірив працездатність усіх систем бойового літака та здійснив випробувальні польоти. На сьогодні відремонтований МіГ-29 повернувся до пункту постійної дислокації.
— Ремонтно-відновлювальні роботи й модернізація бойових літаків потребують участі значної кількості висококваліфікованих фахівців заводу. Несемо відповідальність за здоров’я всіх без винятку працівників, вчимось без шкоди виробничому процесу застосовувати гнучкі графіки роботи, правила соціального дистанціювання та інші протиепідемічні заходи. Робимо все можливе й необхідне для того, щоб мінімізувати ризики кризи, спричиненої пандемією, — поділився досвідом подолання викликів перший заступник директора ДП «ЛДАРЗ» Роман Качмар.
Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. Багатофункціональність МіГ-29 дозволяє використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони й для завдавання ударів по наземних цілях.
@armyinformcomua
Протягом минулого тижня на Харківщині бійці Третьої штурмової бригади ліквідували РСЗВ «Град», 46 артзасобів, підірвали міст та завдали значних втрат ворогу в живій силі.
Бійці 225-го окремого штурмового полку попереджають про поширення нової ворожої тактики — використання FPV-дронів як наземних мін-пасток, які, лежачи непомітно, чекають на появу цілі.
Солдат мобільної вогневої групи Євген Павленко, який почав свій бойовий шлях зі збиття крилатої ракети Х-101, сьогодні є справжнім асом ППО, на рахунку якого — понад 10 знищених цілей, від «шахедів» до ворожих FPV-дронів.
Костянтинівка на Донеччині стала однією з головних цілей літнього наступу окупантів, які намагаються прорватися до міста з трьох напрямків, одночасно піддаючи його щоденним руйнівним обстрілам з усіх видів озброєння.
На Краматорському напрямку оператори ударних дронів прикордонного підрозділу «Фенікс» протягом кількох днів знищили бронетехніку, автомобілі, антену зв’язку та ворожі FPV-засідки.
В одній з військових частин Донецької області викрили розкрадання пально-мастильних матеріалів.
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…