ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Турецька компанія поставила замовникам, зокрема й Україні, 154 БПЛА Bayraktar TB2

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Грудня 2020, 11:39 22

За словами технічного директора турецької компанії Baykar Defense Сельчука Байрактара, вироблені ними системи Bayraktar TB2 поставлені до збройних сил Туреччини, Азербайджану, Катару та України.  Сумарна поставка БПЛА Bayraktar TB2 склала 154 одиниці, з них «більше ніж 120» знаходяться в строю.

Сумарний наліт БПЛА Bayraktar TB2 з 2014 р. склав понад 280 тисяч годин, більше ніж 80% їхніх польотів у бойових умовах були «повністю успішними».

Також компанія повідомила, що на сьогодні вже розроблена більш сучасна версія БПЛА Bayraktar TB2 – це TB2S, з інтеграцією системи супутникового зв’язку SATCOM для управління апаратом. Завдяки цьому БПЛА тепер не мають обмежень по дальності застосування, бо можуть зв’язуватися з наземною станцією управління у широкій зоні, покриття у якій забезпечується завдяки супутнику.

Як повідомляла АрміяInform, 14 грудня Міністр оборони України Андрій Таран підписав угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України. Підписання відбулось у рамках візиту турецької делегації на чолі з Президентом Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Армії світу, Новини, Озброєння та техніка