ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині зростає кількість охочих стати контрактниками

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Грудня 2020, 19:15

Підбиваючи попередні підсумки рекрутингової роботи за рік Полтавського обласного ТЦК і СП, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай розповів, що зацікавленість громадян призовного віку щодо військової служби за контрактом і далі зростає.

— Кількість охочих вступити до армійських лав, як порівняти з минулим роком, зросла майже на чверть, — зазначив офіцер. — Цьому сприяють кілька чинників, зокрема спрощення призовного процесу. Кандидат, що отримав відношення у тій чи іншій військовій частині, після проходження відповідної процедури відбуває не в навчальні центри, а повертається до обраного підрозділу. І вже командир вирішує, чи відповідає його рівень підготовки обраній спеціальності, чи треба підвищити фах упродовж визначеного терміну навчання.

Зростанню попиту на контрактну службу, окрім стабільного грошового забезпечення, соціального захисту, можливості отримати престижну сучасну спеціальність, значною мірою сприяє й активна роз’яснювальна робота в міських і районних ТЦК і СП, агітаційна робота представників військових частин.

Кандидати ж найбільшу перевагу надають бойовим частинам і підрозділам, які виконують завдання в районі ООС. Найпопулярнішими серед майбутніх контрактників є спеціальності снайпера, зв’язківця, зенітника, механіка-водія, сапера, авторемонтника та інші.

— До числа моїх цивільних професій будівельника й газозварювальника я після закінчення терміну підготовки із задоволенням додам і спеціальність водія вантажних автомобілів, — зазначив солдат В’ячеслав зі складу навчального підрозділу 179-го ОНТЦ військ зв’язку. — Крім того, служба за контрактом є гарантією того, що при нагоді я на пільгових умовах зможу вступити до вишу, можливо, навіть і до військового.

Окремо варто зазначити, що серед більш як тисячі новоспечених контрактників-полтавців і тих, хто проходить співбесіди, майже третина — юнаки віком від 18 до 25 років.

До слова, Полтавщина у нинішньому році доправила до лав Збройних Сил  і жіночу «бойову сотню». Саме така кількість представниць прекрасної статі підписала контракт із військом.

Фото автора

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook