ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв підписав наказ про початок корпоратизації концерну

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Грудня 2020, 17:50

Документ було підписано 21 грудня під час підсумкової пресконференції «“Укроборонпром”: підсумки 2020-го та плани на 2021 рік». Про це повідомляє сайт «Укроборонпрому».

— Сьогодні я хочу підписати історичний для нашого Концерну наказ про початок його корпоратизації — перетворення на холдинги. Ці ефективні системи відкриють можливість для залучення фінансів, нових технологій та впровадження прозорої ефективної системи корпоративного управління, якого дуже чекають прості робітники на заводах, топменеджмент і, звичайно, оборонно-промисловий комплекс в цілому, — заявив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

Очільник «Укроборонпрому» зазначив, що наказ розпочинає підготовку, яка триватиме кілька місяців, протягом яких Верховна Рада має ухвалити необхідний для здійснення трансформації Концерну законопроєкт № 3822.

— Отже, оборонно-промисловий комплекс в особі «Укроборонпрому» отримає довгоочікувану реформу, а люди — впевненість у завтрашньому дні, — наголосив Юрій Гусєв.

Нагадаємо, реформа «Укроборонпрому» передбачає, що 65 найперспективніших підприємств концерну об’єднають у новий державний оборонний холдинг. Будуть створені галузеві бізнес-одиниці (ГБО) у формі акціонерних товариств, які будуть об’єднані за напрямами: авіаремонтний, бронетехніки, радарних систем, морських систем, високоточного озброєння, боєприпасів і спецхімії.

Створення холдингової компанії та ГБО має бути завершене у 2021 році. Буде запроваджено нову модель корпоративного управління відповідно до принципів і рекомендацій Організації економічного співробітництва та розвитку (прозорість, підзвітність, незалежне врядування, контроль). Діяльність керівного холдингу та ГБО контролюватимуть Наглядові Ради.

Упродовж року має бути проведена інвентаризація всього майна й інтелектуальної власності. До 30 квітня 2021 року очікується ухвалення ВРУ законопроєкту №3 822, який стане офіційним початком трансформації «Укроборонпрому». До кінця червня 2021 року — ліквідація ДК «Укроборонпром» і створення нового оборонного холдингу у формі акціонерного товариства.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Підрив та ліквідація окупанта, ДШВ розносить групу росіян, полювання на ворога під Донецьком: стрім
Підрив та ліквідація окупанта, ДШВ розносить групу росіян, полювання на ворога під Донецьком: стрім

Підрозділи ДШВ розбили групу росіян на Олександрівському напрямку. Відразу вдалося ліквідувати 10 російських окупантів, спалити два авто та три квадроцикли.

Постачав до рф двигуни для виробництва «Шахедів»: СБУ заочно повідомила про підозру іранському генералу
Постачав до рф двигуни для виробництва «Шахедів»: СБУ заочно повідомила про підозру іранському генералу

Зібрано докази воєнних злочинів з боку керівника Аерокосмічних сил Корпусу вартових ісламської революції бригадного генерала Абдолли Мехрабі.

Розвідники здобули важливі документи, в яких ворог оцінює власні бойові втрати
Розвідники здобули важливі документи, в яких ворог оцінює власні бойові втрати

Українська розвідка здобула важливі документи, де росія оцінює власні втрати на полі бою.

Військові отримуватимуть сповіщення про повітряні загрози в застосунку DELTA Mobile
Військові отримуватимуть сповіщення про повітряні загрози в застосунку DELTA Mobile

У мобільному застосунку з’явився новий інструмент — «Радар», який призначений для персонального інформування військовослужбовця про повітряні загрози.

З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Покровський (10) та Гуляйпільський (11) напрямки.

Росіяни вдарили по Словʼянську: 20 постраждалих, є загиблі
Росіяни вдарили по Словʼянську: 20 постраждалих, є загиблі

Вранці 10 березня війська рф вдарили по Словʼянську. Станом на 14:50 відомо про 4 загиблих та 20 постраждалих, серед яких двоє неповнолітніх.

ВАКАНСІЇ
Командир артилерійського взводу

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Номер обслуги 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Водій-санітар медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Діловод служби речового забезпечення

від 20000 до 120000 грн

Київ

126 окремий батальйон ТрО м.Київ

--- ---