ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 10 мільйонів гривень отримали миргородські авіатори на купівлю житла

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Грудня 2020, 10:45

Грошову компенсацію на суму майже 10 мільйонів гривень одержали 6 військовослужбовців та дев’ять ветеранів військової служби з Миргорода, відповідно до Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2015 року № 728, розділу VІІІ наказу Міністра оборони України від 31.07.2018 №  380 «Про затвердження Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями».

За словами командування бригади тактичної авіації ПВК «Центр», це певною мірою можна вважати «житловим проривом», адже за нинішній рік грошову компенсацію отримала така ж кількість осіб, як за три попередні роки разом узятих.

Олександр, один із майбутніх власників власного житла, розповів, що система виділення коштів на ці потреби має більші переваги та зручності, як порівнювати з безпосереднім отриманням квадратних метрів.

– По-перше, це стосується формату: ти сам вирішуєш, яке помешкання купувати – у новобудові, зі вторинного фонду або в приватному секторі. По-друге, ти вільний у виборі географічного розташування свого майбутнього місця проживання. І насамкінець, – додав офіцер, – у такий спосіб значно зменшується термін очікування  у квартирній черзі, адже процес зведення нового житла набагато повільніший, ніж виділення компенсацій.

Загалом, починаючи з 2015 року, кошти на вирішення житлових проблем у військовій частині отримали близько 40 сімей військовослужбовців.

 

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram