ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Дітки загиблих захисників отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

Суспільство
19 Грудня 2020, 13:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

У Хмельницькому об’єднаному міському військовому комісаріаті військовослужбовці, волонтери та капелани військових частин гарнізону привітали з Днем Святого Миколая дітей захисників України, які загинули в російсько-українській війні на Донбасі.

– У нас у місті 48 дітей, батьки яких віддали у війні на Донбасі проти російського агресора найцінніше – свої життя. Вони зі зброєю в руках воювали за незалежність, свободу і цілісність України. Наш святий обов’язок, як людей в погонах, вшанувати пам’ять про бойових побратимів і подарувати їхнім діткам частинку своєї любові, тепла, радості. Нашу ініціативу підхопили і підтримали координатори Центру допомоги учасникам АТО/ООС Хмельницької області та міжконфесійна рада капеланів Хмельницького гарнізону, – розповів міський військовий комісар Валерій Цицюрський.

– Це наша маленька і водночас велика та важлива місія, – додала зі свого боку координатор Центру допомоги учасникам АТО/ООС Наталка Дзекар. – Святий Миколай творить дива. Усі діти і дорослі знають про це і звертаються до нього з листами й у молитвах. Та жодна милосердна, жертовна і святкова акція не зможе замінити дитині татка. Батьки цих дітей загинули за Україну, так як і Ісус поклав своє земне життя в ім’я спасіння людства. Ми подарували діткам солодощі, подарунки, сувеніри й молитовнички. Та найважливіше – що у подібних заходах об’єднуються військові, волонтери й духовенство. Бо саме в єдності наша сила!

Фото автора

Позаштатний кореспондент АрміяInform

Реактивні дрони атакували Житомир: є влучання в будівлю обласного управління поліції
Реактивні дрони атакували Житомир: є влучання в будівлю обласного управління поліції

Російські війська атакували Житомир реактивними БПЛА. Один із дронів влучив у будівлю Головного управління Нацполіції в області.

Міст через Молочну, три склади БПЛА та ретранслятор: Сили оборони уразили низку об’єктів ворога
Міст через Молочну, три склади БПЛА та ретранслятор: Сили оборони уразили низку об’єктів ворога

У ніч на 19 серпня Сили оборони уразили низку військових об’єктів противника на тимчасово окупованих територіях.

Міністерство оборони розповіло, як і з чого формуються виплати військовим у 2026 році
Міністерство оборони розповіло, як і з чого формуються виплати військовим у 2026 році

Грошове забезпечення військовослужбовця — це не лише щомісячне грошове забезпечення, а складний комплекс виплат.

Курс на технологічну перевагу та ефективність: чого чекати від Євгенія Хмари на чолі Міноборони
Курс на технологічну перевагу та ефективність: чого чекати від Євгенія Хмари на чолі Міноборони

19 серпня Верховна Рада призначила Євгенія Хмару Міністром оборони України. За його кандидатуру проголосували 312 народних депутатів.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець-зенітник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Olx Водій в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Olx Інструктор з інженерної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

WorkUa Інженер-механік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

WorkUa Фельдшер

від 23000 до 30000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Olx Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область