Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…
Міністр оборони України Андрій Таран, спілкуючись з турецькими медіа напередодні переговорів з міністрами закордонних справ та оборони Туреччини у форматі «два плюс два» («квадрига»), заявив, що ефективність турецьких БПЛА доведена в Сирії й Нагірному Карабаху. Також він зазначив, що Україні потрібні турецькі БПЛА для оснащення армії сучасною й ефективною зброєю.
Глава оборонного відомства зауважив: «Виконуючи зобов’язання щодо оснащення Збройних Сил сучасною зброєю, ми дійшли висновку, що нам потрібні турецькі БПЛА. Гадаю, що сучасні турецькі безпілотні системи мають унікальну особливість: вони дуже вигідні з погляду вартості й ефективності».
Говорячи про плани Анкари перейти до спільного з Україною виробництва БПЛА, він наголосив: «Це не просто створення компанії, ми говоримо про технологічні акції. Як відомо, Україна має власні технології, якими може ділитися з турецькими компаніями. Ми бачили ефективність цієї техніки під час військових навчань в Україні. Особисто я і Президент тоді ще раз переконалися в ефективності «Байрактарів». І відповідно до доручення Президента України Володимира Зеленського ухвалено рішення про закупівлю турецьких ударних БПЛА».
Ударні БПЛА, вироблені в Туреччині, поза всякими сумнівами є найсучаснішою й ефективною зброєю. У цьому не треба нікого переконувати з огляду на воєнні кампанії останнього часу на Близькому Сході й у Нагірному Карабаху.
— Ми зацікавлені не тільки в закупівлі, а й у спільному виробництві, трансфері технологій. Це принесе вигоду обом сторонам, — сказав Андрій Таран.
За його словами, співпраця Туреччини й України має давнє історичне коріння, засноване на спільності поглядів щодо ситуації в регіонах Чорного й Азовського морів.
Міністр оборони зазначив, що в Україні проживає велика кількість етнічних турків, і висловив подяку за позицію Анкари в питанні неприпустимості анексії Криму.
— У нас дуже хороші відносини з моїм турецьким колегою Хулусі Акар. Ми зустрічалися в Києві, а потім під час візиту Президента Володимира Зеленського до Туреччини. На засіданні в Києві ми обговоримо військово-політичні й військово-технічні питання, забезпечення безпеки в Чорноморському регіоні, — підкреслив Андрій Таран.
@armyinformcomua
Корпорація Oshkosh Defense представила сімейство самохідних пускових установок FMAV для широкого спектра ракетного озброєння.
Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ.
Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.
Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.
Україна працює над створенням новітнього ракетного озброєння.
Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…