ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Верховній Раді рекомендують дозволити допуск іноземних військових в Україну на навчання

Новини
17 Грудня 2020, 17:28
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Народним депутатам рекомендують дозволити допуск іноземних військовослужбовців в Україну на навчання у 2021 році. Комітет з питань національної безпеки оборони та розвідки на своєму засіданні 16 грудня рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому відповідний законопроєкт №  4499.

Про це повідомило Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Метою законопроєкту є врегулювання питання щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях, визначення їхньої загальної чисельності, типів і кількості озброєнь, військової техніки, строків перебування та місць дислокації на період проведення навчань.

Законопроєктом пропонується схвалити рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі в багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні «Репід Трайдент – 2021», українсько-британському навчанні «Козак Мейс – 2021», українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2021», українсько-румунському навчанні « Ріверайн-2021», українсько-британському навчанні «Воріер Вотчер – 2021», українсько-польському навчанні «Три Мечі – 2021» та українсько-польському навчанні «Сільвер Сейбер – 2021».

Фінансування витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням багатонаціональних навчань на території України у 2021 році, в сумі 38 559,44 тис. гривень планують здійснити в межах асигнувань Міністерства оборони України на 2021 рік за бюджетною програмою «Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни» (КПКВ 2101020) за напрямом «Підготовка військ, проведення операцій та міжнародних навчань».

«Комітет за результатами розгляду ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт за основу та в цілому»,− зазначається  у повідомленні.

Члени комітету також розглянули зміни до основних показників державного оборонного замовлення на 2020 − 2022 роки.


Розбили колону бензовозів, яка їхала до Криму: стрім
Розбили колону бензовозів, яка їхала до Криму: стрім

Колону охороняли машини мобільних вогневих груп, «Птахам Мадяра» вдалося спалити два з трьох бензовозів та вантажівку прикриття, яка мала захищати колону.

Удар рф по АЗС під Кривим Рогом: троє загиблих, серед них 8-річна дитина
Удар рф по АЗС під Кривим Рогом: троє загиблих, серед них 8-річна дитина

Окупанти вдарили по автозаправці у Широківській громаді на Дніпропетровщині: загинули троє людей, ще шестеро постраждали, пожежу ліквідували рятувальники.

Міноборони перевірить оборонні підприємства: хто збереже статус критично важливого
Міноборони перевірить оборонні підприємства: хто збереже статус критично важливого

Міноборони переглядає статус критично важливих підприємств ОПК. Компанії мають підтвердити його до 10 серпня 2026 року.

Криза в Криму поглиблюється: немає пального, світла та води, а ціни стрімко летять вгору
Криза в Криму поглиблюється: немає пального, світла та води, а ціни стрімко летять вгору

Завдяки систематичним ударам по енергетичній інфраструктурі та логістичних маршрутах в окупованому Криму поглиблюється соціальна криза.

ВАКАНСІЇ
Olx Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Olx Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Радіотелеграфіст

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Машиніст бульдозера, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Olx Лікар медичного пункту ДО В/Ч А4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область