Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
У Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник» розпочався фінальний етап щорічного Всеармійського конкурсу серед жінок військових медиків України «Берегиня в погонах». До містечка на Поділлі завітали 11 учасниць, які стали найкращими за результатами онлайн-відбору.
Цьогорічна пандемія коронавірусу COVID-19 внесла корективи як у відбірковий тур конкурсу, так і в проведення фіналу змагань. На відміну від попередніх років, коли фіналісток відбирали за результатами регіональних змагань, цього року відбірковий тур був проведений онлайн. Близько 800 дівчат-медиків Збройних Сил надіслали заявки на участь у конкурсі. Фото у військових та медичних одностроях і світлини щодо хобі майже ста з них були опубліковані на сторінці Командування Медичних сил у соціальній мережі «Фейсбук» та на сайті АрміяInform. До фіналу вийшли 20 учасниць.
– Не всі дівчата змогли дістатися до місця проведення фіналу через об’єктивні причини, – розповів заступник начальника Української військово-медичної академії з морально-психологічного забезпечення, відповідальний секретар Всеармійського конкурсу «Берегиня у погонах» полковник Іван Гончаренко. – Проте ті, хто доїхав, дотримуються всіх передбачених протиепідемічних заходів.
До Хмільника конкурсантки з’їхались майже з усієї України. Фіналістки представляють колективи військових лікувальних установ Вінниці, Києва, Миколаєва, Львова, Білої Церкви, Харкова тощо. Більшість дівчат є учасницями бойових дій.
– Конкурс «Берегиня в погонах» – це, насамперед, демонстрування професійної, спортивної та інтелектуальної майстерності військових жінок-медиків. Наші конкурсантки не є моделями, вони військовослужбовці, у житті яких, окрім професії, є жага до творчості, мистецтва та самовдосконалення. До нас дійсно приїхали найкращі представниці професії, – зауважив полковник Іван Гончаренко. – Окрім того, організатори конкурсу прагнули закцентувати увагу суспільства на самовідданій і сумлінній праці жінок-медиків як у місцях постійної дислокації, так і в районі проведення операції Об’єднаних сил.
У перший день конкурсу фіналістки продемонстрували фізичну витривалість у силових вправах на віджимання та змагалися в професійному конкурсі – склали тести з питань тактичної медицини та надавали першу медичну допомогу «пораненим».
Фото авторів
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…