ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Найкращу «Берегиню в погонах» обирають у Хмільнику

Новини Репортажі з місця подій
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2020, 17:39

У Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник» розпочався фінальний етап щорічного Всеармійського конкурсу серед жінок військових медиків України «Берегиня в погонах». До містечка на Поділлі завітали 11 учасниць, які стали найкращими за результатами онлайн-відбору.

Цьогорічна пандемія коронавірусу COVID-19 внесла корективи як у відбірковий тур конкурсу, так і в проведення фіналу змагань. На відміну від попередніх років, коли фіналісток відбирали за результатами регіональних змагань, цього року відбірковий тур був проведений онлайн. Близько 800 дівчат-медиків Збройних Сил надіслали заявки на участь у конкурсі. Фото у військових та медичних одностроях і світлини щодо хобі майже ста з них були опубліковані на сторінці Командування Медичних сил у соціальній мережі «Фейсбук» та на сайті АрміяInform. До фіналу вийшли 20 учасниць.

– Не всі дівчата змогли дістатися до місця проведення фіналу через об’єктивні причини, – розповів заступник начальника Української військово-медичної академії з морально-психологічного забезпечення, відповідальний секретар Всеармійського конкурсу «Берегиня у погонах» полковник Іван Гончаренко. – Проте ті, хто доїхав, дотримуються всіх передбачених протиепідемічних заходів.

До Хмільника конкурсантки з’їхались майже з усієї України. Фіналістки представляють колективи військових лікувальних установ Вінниці, Києва, Миколаєва, Львова, Білої Церкви, Харкова тощо. Більшість дівчат є учасницями бойових дій.

– Конкурс «Берегиня в погонах» – це, насамперед, демонстрування професійної, спортивної та інтелектуальної майстерності військових жінок-медиків. Наші конкурсантки не є моделями, вони військовослужбовці, у житті яких, окрім професії, є жага до творчості, мистецтва та самовдосконалення. До нас дійсно приїхали найкращі представниці професії, – зауважив полковник Іван Гончаренко. – Окрім того, організатори конкурсу прагнули закцентувати увагу суспільства на самовідданій і сумлінній праці жінок-медиків як у місцях постійної дислокації, так і в районі проведення операції Об’єднаних сил.

У перший день конкурсу фіналістки продемонстрували фізичну витривалість у силових вправах на віджимання та змагалися в професійному конкурсі – склали тести з питань тактичної медицини та надавали першу медичну допомогу «пораненим».

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій кат. В, С у штурмову роту

від 20500 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Дніпро

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Ізяслав

Третій відділ Шепетівського РТЦК та СП

Кухар ЗСУ (в/ч А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---