ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Цей рік приніс багато випробувань, але ми виконали завдання із забезпечення нацбезпеки та оборони — Віктор Ганущак

Новини
17 Грудня 2020, 12:54
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Під керівництвом тимчасового виконувача обов’язків командувача Об’єднаних сил генерал-майора Віктора Ганущака відбулося підбиття підсумків діяльності сил і засобів операції Об’єднаних сил за 2020 рік.

Про це повідомив у Facebook пресцентр штабу Об’єднаних сил Збройних Сил України.

— Цей рік приніс багато нових випробувань, ми протистояли не тільки російському агресору, а й прийняли виклик світової пандемії, яка не обійшла стороною всіх нас. Боролись із наслідками масштабних пожеж, які завдали великих збитків як державі, так і населенню Луганщини, — зазначив генерал-майор Віктор Ганущак, додавши: — З 27 липня 2020 року, згідно з ухваленим рішенням Тристоронньої контактної групи, ми з вами ведемо стабілізаційні дії в режимі повного та всеосяжного припинення вогню з метою збереження життя та здоров’я особового складу й цивільного населення. З огляду на постійні провокації з боку противника це стало справжнім випробуванням для всього особового складу Об’єднаних сил.

Тимчасовий виконувач обов’язків командувача Об’єднаних сил також наголосив, що завдяки сумлінній службі всіх присутніх та їхніх підлеглих були виконані завдання, які визначило військово-політичне керівництво України із забезпечення національної безпеки та оборони нашої держави.

— Ми багато чого навчилися, стали досвідченішими й сильнішими. Ми не віддали ворогові жодного сантиметру української території, доклали максимум зусиль для забезпечення безпеки та миру на підконтрольних територіях, — сказав генерал-майор Віктор Ганущак.

З окремими доповідями на підбитті підсумків виступили заступники командувача Об’єднаних сил і керівники структурних підрозділів ОКП щодо всебічного забезпечення військ. Також виступили голови Донецької та Луганської обласних адміністрацій, представники Державного бюро розслідувань і прокуратури.

Під час підбиття підсумків будуть визначені найкращі частини та підрозділи, які протягом року показали найвищі результати в службовій і бойовій діяльності.


Кількість жертв серед цивільних зростає з кожним місяцем: у липні — найвищий показник за понад чотири роки
Кількість жертв серед цивільних зростає з кожним місяцем: у липні — найвищий показник за понад чотири роки

У липні 2026 року через агресію рф проти України загинули щонайменше 437 цивільних, 2610 дістали поранення, підрахувала Моніторингова місія ООН з прав людини.

Загинув зрадник України, колишній командир підводного човна «Запоріжжя» Роберт Шагєєв: з’явилося підтвердження
Загинув зрадник України, колишній командир підводного човна «Запоріжжя» Роберт Шагєєв: з’явилося підтвердження

Роберт Шагєєв, який 2014 року без бою здав окупантам єдиний український підводний човен «Запоріжжя» та перейшов до флоту рф, загинув 13 серпня 2026 року.

Російського військовополоненого, який два місяці ґвалтував українку, засудили до 12 років
Російського військовополоненого, який два місяці ґвалтував українку, засудили до 12 років

Амур-Нижньодніпровський райсуд Дніпра 11 серпня 2026 року вперше очно засудив російського полоненого за зґвалтування жінки на Донеччині (ст. 438 ККУ).

«Що ви знаєте про терикони»: Signum зачистив висоти від електроніки та оператора-окупанта
«Що ви знаєте про терикони»: Signum зачистив висоти від електроніки та оператора-окупанта

Бійці батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зачистили терикони від окупантів та засобів зв'язку.

ВАКАНСІЇ
Olx Оператор БПЛА , військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

WorkUa Бойовий медик ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

WorkUa Водій танкової роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Старший слюсар-монтажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Olx Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ