ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Тернополі відкрито першу сучасну будівлю для військових правоохоронців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2020, 17:40

В одного з найкращих структурних підрозділів Військової служби правопорядку Збройних Сил України — Тернопільського зонального відділу ВСП — новосілля. Сьогодні в Тернополі відкрито сучасну адміністративну будівлю для особового складу військових правоохоронців.

Новобудову зведено за новітніми технологіями, вона є першою будівлею в Україні для військовослужбовців ВСП, де враховано всі вимоги сьогодення.

— Кімната традицій, офіцерський клуб, кабінет психолога, сучасна кухня для особового складу, який несе службу, а також кабінети відділень для військовослужбовців та архів відтепер розташовані в одному приміщенні ВСП у Тернополі. Спорудження такої будівлі в непростий час, коли чимала кількість наших військовослужбовців перебувають у районі проведення ООС, стало великим будівництвом для маленького відділу. І ми це спільними зусиллями змогли успішно втілити в життя, — розповів начальник Тернопільського зонального відділу ВСП ЗСУ полковник Іван Бугай.

Військові правоохоронці, які незабаром повернуться з ротації з Луганської області, відтепер служитимуть у власному приміщенні. Адже до цього часу Тернопільський зональний відділ ВСП розташовувався у приміщеннях однієї з військових частин оперативного командування «Захід». Комфортні умови для несення служби повинні надихати військовослужбовців на ще якісніше виконання поставлених завдань.

На новосілля до військових правоохоронців завітали начальник ВСП ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун, колеги зі структурних підрозділів Західного територіального управління ВСП, представники органів місцевого самоврядування, духовенство та друзі з Луганщини, з якими тернопільські військові правоохоронці добре товаришують.

— Допоки такі військовослужбовці, як у Тернополі, служать у ВСП, Україна розвиватиметься, а наші Збройні Сили стануть у ряди найсучасніших армій світу. Якщо працюватимемо так само наполегливо, обов’язково доб’ємося успіху й переможемо нашого ворога, — зазначив у вітальному слові начальник ВСП ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун.

Варто зазначити, що на спорудження нової адміністративної будівлі з державного бюджету України було виділено 4,5 млн гривень.

Фото Юлії Євстратової

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вигадані хвороби за $15 тисяч: викрито жінку, яка допомагала військовим звільнитись зі служби
Вигадані хвороби за $15 тисяч: викрито жінку, яка допомагала військовим звільнитись зі служби

Викрито посадовицю медслужби однієї з військових частин, яка організувала виготовлення підроблених документів для звільнення військових зі служби.

Росіяни вдарили по Дніпру: є загиблий та постражділі, знищені автівки
Росіяни вдарили по Дніпру: є загиблий та постражділі, знищені автівки

Сьогодні, 30 квітня, російські війська атакували Дніпровський район, внаслідок чого одна людина загинула, п’ятеро — постраждали.

«Через вірьовочку продовжують лізти» — окупанти один за одним тонуть у Вовчій
«Через вірьовочку продовжують лізти» — окупанти один за одним тонуть у Вовчій

Щодня ворог на Вовчанському напрямку намагається тиснути малими піхотними групами.

Окупанти вбивають цивільних, а наші бійці рятують: евакуація жінки, яку уразив російський дрон
Окупанти вбивають цивільних, а наші бійці рятують: евакуація жінки, яку уразив російський дрон

Бійці 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» Нацгвардії  врятували жінку, за якою полював ворожий FPV-дрон.

Рідкісний «руський» переживе «Азов»: у квітні корпус знищив понад 1700 окупантів
Рідкісний «руський» переживе «Азов»: у квітні корпус знищив понад 1700 окупантів

За квітень загальні безповоротні втрати противника в смузі 1-го корпусу «Азов» Нацгврадії становлять 1723 військовослужбовці, санітарні втрати — 785.

Сезон «тюльпанів» відкрито: пілоти батальйону Sirius знищили потужний міномет окупантів
Сезон «тюльпанів» відкрито: пілоти батальйону Sirius знищили потужний міномет окупантів

Українські пілоти вистежили й спалили одну з найпотужніших артсистем росіян.

ВАКАНСІЇ
Перекладач з іспанської/португальської мов

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Бойовий медик взводу

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

кравець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

Водій-слюсар (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

Мінометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---