ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спільно з нашими стратегічними партнерами ми відновимо вітчизняний ОПК – Олексій Данілов

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2020, 11:53 0

Залучення сучасних технологій та поглиблення співробітництва зі стратегічними партнерами є життєво важливим для розбудови вітчизняного ОПК. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов у своєму виступі на конференції Фундації «США-Україна» «Україна у Вашингтоні: розвиток партнерства шляхом інновацій та реформ».

Аналізуючи виклики для України в безпековій та оборонній сфері, Олексій Данілов наголосив, що військова агресія на Сході України та тимчасова окупація Криму є ключовими загрозами, яким протидіє наша держава.

«З лютого 2014 року ми перебуваємо у стані військового конфлікту. Не припиняється потужний інформаційний вплив на нашу країну, і кожного дня ми продовжуємо нашу боротьбу», – зазначив Секретар РНБО України.

Він нагадав, що Указом Президента України Володимира Зеленського від 14 вересня 2020 року № 392 було уведено в дію нову Стратегія національної безпеки України, в якій чітко акцентовано на наявних та потенційних загрозах. «У Стратегії публічно названо РФ державою-агресором і визначено шляхи, якими ми маємо протидіяти агресії», – сказав Секретар РНБО України.

Торкаючись питання реформування сектору безпеки і оборони України в складних умовах протидії зовнішній агресії, Олексій Данілов назвав розбудову вітчизняного ОПК ключовим пріоритетом державної політики. При цьому, на його думку, важливу роль має взаємодія зі стратегічними партнерами.

«Залучення сучасних технологій та поглиблення співробітництва зі стратегічними партнерами є життєво важливим для розбудови вітчизняного ОПК, – зазначив Секретар РНБО України. – У нас є досвідчені інженери, є технології, і я впевнений, що спільно з нашими партнерами ми відновимо наш ОПК».

У цьому контексті він наголосив на важливості реформування ДК «Укроборонпром» та необхідності якомога швидшого завершення процесу трансформації Концерну.

Секретар РНБО висловив щиру подяку американським партнерам за всебічну допомогу, надану Україні. «Ми це дуже цінуємо», – сказав Секретар РНБО України, наголосивши на важливості подальшої активізації спільних зі США безпекових програм.

 

Читайте нас у Facebook