ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оборонне відомство потребує створення підрозділу наукового супроводження діяльності

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Грудня 2020, 15:30

Таку думку висловив на брифінгу в пресцентрі АрміяInform директор Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Назім Агаєв.

За останні 15 років структурний підрозділ Міністерства оборони, який опікується гуманітарними і соціальними питаннями, чотири рази змінював назву. Спочатку він був просто підрозділом гуманітарної політики, згодом «соціальної та гуманітарної». За кілька років його зобов’язали займатись ще й питаннями освіти та науки. І ось навесні цього року «науку та освіту» виокремили і створили Департамент соціального та гуманітарного забезпечення оборонного відомства.

Усі ці роки наукове супроводження діяльності оборонного відомства здійснював Науково-дослідний центр гуманітарних проблем ЗСУ, який, до речі, очолював Назім Агаєв. Під час процедури розмежування повноважень між Міністерством оборони та ЗСУ Науково-дослідний центр перейшов у сферу впливу Генерального штабу.

На думку Назіма Асафовича, позбавлення Міноборони такого підрозділу ускладнило науковий супровід у царині гуманітарної та соціальної політики, стратегічних комунікацій, патріотичного виховання, які мають великий вплив на ухвалення управлінських рішень керівництвом оборонного відомства.

12
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram