Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
Таку думку висловив на брифінгу в пресцентрі АрміяInform директор Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Назім Агаєв.
За останні 15 років структурний підрозділ Міністерства оборони, який опікується гуманітарними і соціальними питаннями, чотири рази змінював назву. Спочатку він був просто підрозділом гуманітарної політики, згодом «соціальної та гуманітарної». За кілька років його зобов’язали займатись ще й питаннями освіти та науки. І ось навесні цього року «науку та освіту» виокремили і створили Департамент соціального та гуманітарного забезпечення оборонного відомства.
Усі ці роки наукове супроводження діяльності оборонного відомства здійснював Науково-дослідний центр гуманітарних проблем ЗСУ, який, до речі, очолював Назім Агаєв. Під час процедури розмежування повноважень між Міністерством оборони та ЗСУ Науково-дослідний центр перейшов у сферу впливу Генерального штабу.
На думку Назіма Асафовича, позбавлення Міноборони такого підрозділу ускладнило науковий супровід у царині гуманітарної та соціальної політики, стратегічних комунікацій, патріотичного виховання, які мають великий вплив на ухвалення управлінських рішень керівництвом оборонного відомства.
@armyinformcomua
Станом на ранок суботи, 25 січня, добові втрати російських загарбників склали 1650 осіб вбитими та пораненими.
Станом на 06:00 25 січня росіяни вивели у Чорне море два ракетоносії з «Калібрами».
Фотографи та журналісти стали очима нашої війни, адже саме завдяки їм увесь світ дізнався про всі моторошні та жахливі речі, які коїть росія та її солдати на нашій землі.
«Я мрію, щоб на східному кордоні України, від Вовчанська і до Урала було Північне море, в ньому водилася білуга і було багато ікри. Чи щоб ми межували із Північним Льодовитим океаном», — говорить 49-річний Віктор Баранов з позивним «Кеп».
Що таке пункт управління розвідкою, навіщо він потрібен та які завдання виконує? Як протидіяти радіоелектронній розвідці противника? Якими є особливості сучасних бойових дій на Донеччині? Чому утримувати посадки важливіше, ніж села, а висоти зараз потрібніші дронарям, ніж для артилеристів? Чому на ПУРі потрібні насамперед проджект-менеджери?
Американська корпорація Northrop Grumman офіційно розпочала виробництво першого літака далекого радіолокаційного виявлення та управління (АВАКС) E-2D Advanced Hawkeye для ВМС Франції.
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…