ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністри закордонних справ України та Фінляндії обговорили взаємодію країн з протидії гібридним загрозам

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Грудня 2020, 19:38

Сьогодні, 14 грудня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Фінляндії Пеккою Хаавісто. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Ключовою темою стали пріоритети співпраці України та Фінляндії у 2021 році.

«Я переконаний, що наступного року Україна та Фінляндія здатні сповна розкрити потенціал співпраці у боротьбі з COVID-19, протидії гібридним загрозам, збільшенні обсягів торгівлі та інвестицій,  реформуванні освіти», — зауважив Дмитро Кулеба.

Міністри домовилися започаткувати на рівні зовнішньополітичних відомств діалог у сфері протидії гібридним загрозам: “Україна має безцінний практичний досвід протидії агресії у всіх її вимірах: не лише військовому, але й інформаційному, економічному, соціальному та культурному. У свою чергу, Фінляндія є одним із провідних європейських центрів аналізу гібридних загроз. Обмін досвідом та координація у цій сфері зміцнить національну безпеку як України та Фінляндії, так і їхніх партнерів”, — підкреслив глава МЗС України.

Міністри обговорили кроки України та Фінляндії задля боротьби із пандемією та домовилися співпрацювати в питанні поставки вакцини проти COVID-19.

Дмитро Кулеба поінформував Пекку Хаавісто про створення Кримської платформи та її пріоритети, запросив Фінляндію взяти участь в установчому саміті Кримської платформи наступного року.

Міністр особливо відзначив внесок Фінляндії у розвиток української освіти в рамках проєкту «Фінська підтримка реформи української школи».

Насамкінець, Дмитро Кулеба висловив вдячність Фінляндії за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів, підтримку євроінтеграції нашої держави.

Довідково: у березні 2018 року уряди України та Фінляндської Республіки підписали у Києві Угоду про реалізацію проєкту «Фінська підтримка реформи української школи». Проєкт розрахований на 4 роки (2018-2022) та передбачає залучення 6 млн. євро технічної допомоги уряду Фінляндії на підтримку реформування загальної середньої освіти в Україні. Передовий досвід Фінляндії у сфері освіти вже впроваджується в Україні у рамках концепції «Нова українська школа».

Читайте нас в Telegram
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад

У храмі Антонія і Феодосія Печерських, що в Києво-Печерській лаврі, освятили військові ікони.

«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Хімік, військовослужбовець

від 20900 до 120900 грн

Самбір

Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, рота ударних БпАК 92 ОШБр

Кінолог

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Військовий медик

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

--- ---