ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У 2021 році НАТО розгляне питання ПДЧ для Грузії

Новини Новини світу та України
13 Грудня 2020, 22:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Саміт НАТО в 2021 році розгляне питання повернення до «політики відкритих дверей», в тому числі, питання надання Грузії Плану дій щодо членства (ПДЧ).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє портал Грузія Онлайн із посиланням на ексклюзивне інтерв’ю спецпредставника генсека НАТО з питань Кавказу і Центральної Азії Джеймс Аппатурая Першому каналу Грузії.

«У НАТО дійсно активно ведеться дискусія про політику відкритих дверей. Як ми порушуємо це питання, як ми втілюємо його в реальність, як ми допомагаємо нашим партнерам – це те, що додасть нам новий імпульс найближчими місяцями. Я впевнений, що політика відкритих дверей на саміті 2021 року буде одним із питань, що обговорюються під час підготовки комюніке саміту», – заявив спецпредставник генсека НАТО з питань Кавказу та Центральної Азії Джеймс Аппатурай в ексклюзивному інтерв’ю Першому каналу Грузії.

На питання, чи обговорюється в НАТО питання про активізацію політики відкритих дверей і передачу Плану дій щодо членства в НАТО Грузії, Аппатурай сказав, що говорити про політику відкритих дверей – непроста заява.

«Я, звичайно, не можу назвати точну дату передачі ПДЧ Грузії. Однак можу підтвердити, що тут, у НАТО, йде дійсно активна дискусія про політику відкритих дверей, і це не проста заява, яку ми робимо раз на три місяці», – сказав Аппатурай.


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер відділення спеціальних заходів

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

WorkUa Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Кухар в сили оборони

від 21000 до 51000 грн

Калинівка, Вінницька область

Olx Радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП