ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Донеччині морські піхотинці провели для школярів урок військово-патріотичного виховання

Новини
12 Грудня 2020, 16:55
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Донеччині особовий склад одного з підрозділів морської піхоти України завітав у гості до учнів 4-х класів загальноосвітньої школи. Про це повідомляє Пресцентр ООС.

Під час візиту військовослужбовці ознайомили школярів з історією створення української морської піхоти, завданнями, які на них покладено та зі своїми бойовими можливостями. Свою розповідь військові доповнили відеороликами про діяльність підрозділу та демонстрацією зразків озброєння.

Військові медики показали дітям аптечку, яка є обов’язковим елементом екіпірування кожного військовослужбовця ЗСУ.  Також, цікавим для дітей став виступ військового капелана, який звернув їх увагу на важливість дотримання основ християнської етики та подарував для шкільної бібліотеки дитячі книги з біблійними історіями.

Неабияке захоплення  у дітей викликала демонстрація зброї, багато хто з них, незважаючи на юний вік, вже знав назву озброєння та впізнавав її ще до показу військовими. Як виявилось пізніше, така обізнаність дітлахів обумовлена комп’ютерними іграми, тож не дивно, що військові були «засипані» питаннями: «А що краще…?», «А скільки важить…?», «А чи можна потримати…?», «А дозвольте сфотографуватись?», тощо.

– Такі уроки є дуже корисними та важливими, адже вони дають можливість для формування позитивного іміджу військового, вшанування мужності та героїзму захисників України, сприяють розвитку учнів, як свідомих та активних громадян, – зазначила заступник директора школи Анастасія.

Адміністрація школи подякувала військовим за проведення заходу та висловила побажання щодо подальшої співпраці.


Ворог втратив понад 1200 солдатів та 3 систем ППО — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив понад 1200 солдатів та 3 систем ППО — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати армії країни-агресора склали 1280 солдатів та з танки.

«На трьох колесах проїхав близько 15 км»: як доставляють життєво необхідні вантажі військовим
«На трьох колесах проїхав близько 15 км»: як доставляють життєво необхідні вантажі військовим

Кілька років тому наземні роботизовані комплекси здавалися технологією майбутнього, а тепер ними доставляють необхідні речі військовим й евакуюють поранених.

Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса
Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса

Знищення логістики противника на оперативній глибині стає одним із ключових напрямів розвитку українських безпілотних спроможностей.

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

RobotaUa Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Стрілець-санітар

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

RobotaUa Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

ПУБЛІКАЦІЇ