ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У РНБО відбувся тренінг із планування й управління кібербезпекою

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Грудня 2020, 14:20 2

На базі Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України відбувся навчальний тренінг Хакатон «Стратегічне планування та управління Кібербезпекою» за підтримки Фонду цивільних досліджень і розвитку США (CRDF Global) і Державного департаменту США.

Про це повідомив пресцентр РНБО України.

Цільовою аудиторією тренінгу стали керівники IT- та ІБ-підрозділів потенційних об’єктів критичної інфраструктури: 82 представники від основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки України (Держспецзв’язку, Національної поліції, СБУ, Міністерства оборони України, розвідувальних органів, Генерального Штабу ЗСУ, Національного банку) і 33 потенційних об’єктів критичної інфраструктури.

Мета навчань — управління кібербезпекою та кіберризиками, створення ефективної команди з управління кібербезпекою, розроблення стратегії кібербезпеки та стратегічне планування.

Курс містив дві частини — теоретичну й практичну. Після опанування теоретичної частини учасники мали змогу застосовувати її на практиці у реальних ситуаційних завданнях і відпрацювати методи ідентифікації загроз і реагування на них, методи розрахунків потенційних збитків, принципи взаємодії тощо. Після завершення учасники заходу отримали сертифікати.

Читайте нас в Telegram