ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Всеукраїнське об’єднання інвалідів і учасників війни «ІНАТО» стало переможцем у Ярмарку проєктів «ТОП-100»

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Грудня 2020, 14:54 1

У Києві відбулася церемонія нагородження переможців першого міського ярмарку найкращих проєктів громадських організацій «ТОП-100» у рамках міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.».

Цю програму реалізували за ініціативи Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.

Для участі у відборі були подані успішні кейси різних напрямів, реалізовані активними громадянами та інститутами громадського суспільства. Відбір проєктів здійснювався за 4-ма критеріями: актуальність, інноваційність та оригінальність, значущість для району та міста, рівень залучення організації до виконання кейсу/практики. До комісії входили представники Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, Громадської ради при КМДА та активні громадяни.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання інвалідів і учасників війни «ІНАТО» з проєктом «Пліч-о-пліч» стала однією з переможниць і отримала почесну нагороду «За успішну співпрацю у реалізації громадських ініціатив і вирішенні питань місцевого значення».

Як розповів АрміяInform заступник голови ГО «ВОІУВ «ІНАТО» Юрій Стеценко, у рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч» відбувалися поїздки до батальйонів та підрозділів у райони ООС, де проходять службу кияни, для передачі їм гуманітарної допомоги. Також реалізувалася ініціатива у проведенні фестивалю «Пісні народжені війною» з подальшим виданням першої частини збірки «Пісні нескорених війною», де також взяли участь лауреати фестивалів «Пісні народжені в АТО».

-Наступного року ми також будемо займатися цим напрямом та включимо до цієї програми й напрям патріотичного виховання молоді – зокрема вишкільні табори, де проводитимуться лекції, фізична та медична підготовки, самооборона та військова справа. Викладачами будуть військові, котрі вже пройшли горнило війни, мають досвід і бажають передати свої знання  поколінню, що підростає, ‑ зазначив Юрій Стеценко.

Нагороди переможцям вручала заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона зазначила, що цей захід – яскравий доказ того, що співпраця влади і громади не просто можлива, а вона потрібна і завжди приносить позитивний результат.

-Я сьогодні мала за честь відзначити 100 найкращих успішних проєктів громадських організацій, які реалізовані у співпраці з Департаментом суспільних комунікацій КМДА. Проєкти абсолютно різних напрямків і спрямовані на покращення життя громади. Сьогодні ми бачимо, що громадські організації можуть виконувати соціальні замовлення та допомагати владі. Нині ми йдемо до того, щоб передати частину повноважень громадським організаціям у сфері допомоги людям. Саме так це працює в європейських країнах, ‑ наголосила Марина Хонда.

Фото: Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook