ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Крутий заміс 2» першими оцінили сумчани

Прочитаєте за: 4 хв. 10 Грудня 2020, 9:56

У «Центрі учасників бойових дій» Сумської міської ради відбулася презентація другого сезону документального серіалу про ветеранів АТО «Крутий заміс». Турне семи містами України організувала студія DocNoteFilms з метою інформаційної підтримки нового сезону серіалу. На перегляд стрічки та зустріч із її творцями й героями прийшли військовослужбовці гарнізону, учасники бойових дій, містяни.

Серіал «Крутий заміс» розповідає про ветеранів, які повернулися з фронту та розпочали власний бізнес. У кожній серії знімальна команда знаходиться у гостях на підприємстві головного героя, а епізоди будуються під час відвертих розмов із ветеранами-підприємцями.

Ігор Мироненко – учасник АТО

Суми стали першим містом кінотурне тому, що головним героєм однієї з серій є Ігор Мироненко – учасник АТО, який в складі батальйону територіальної оборони воював під Попасною та Троїцьким. Пройшовши пекло війни, чоловік не зламався, а створив власну майстерню «Бобри», де виготовляє прекрасні іграшки, декупаж, дуже гарні речі з дерева, фанери, акрилу та ДВП.

На зустрічі були продемонстровані дві серії сезону про долю ветеранів АТО з Сум і Коломиї, а також творці стрічок – продюсер та автор ідеї Сергій Малярчук, режисер Костянтин Кляцкін та оператор Павло Липа детальніше розповіли про сам проєкт.

– Ми розпочали наш промотур по 7 містах України, і перший показ пройшов у Сумах. Якщо чесно, ми дуже хвилювались, але насправді все круто вдалося. Реакція залу та учасників проєкту була дуже цікавою. Ми відчули, що «Крутий заміс 2» дійсно відбувся, і відбувся вдало. Ми зробили для себе деякі висновки, внесемо невеликі правочки в серії, можливо, щось додамо. Але загалом – ми дійсно задоволені, – поділився своїми враженнями Сергій Малярчук.

Режисер Костянтин Кляцкін

– Круто знову зустрітися з нашими героями, але надзвичайно цікаво було побачити реакцію сумчан на серію з ними. Вона вийшла локально колоритною, і буквально на кожну фразу був відгук глядачів. А ще ми з задоволенням подивилися, як реагує зал на наступну серію, яку ми таємно теж показали – з Коломиї. Хоч цей епізод і не мав для аудиторії такого ж емоційного забарвлення, але вона так само живо сприймалася. Цей перший показ продемонстрував усю перспективу другого сезону «Замісу», що нас дуже надихнуло, – розповів режисер Костянтин Кляцкін.

«Крутий заміс» – це документальний серіал із двох сезонів, 18-ти серій за участю понад пів сотні героїв. Нині на каналі Суспільного UA:Перший триває трансляція першого сезону. А згодом розпочнеться показ і другого.

«Крутий заміс» є надзвичайно правдивим документальним серіалом про ветеранів АТО. Через достовірні розповіді героїв, іноді з гумором, глядач має можливість разом із героями поринути в їхні бойові спогади та сьогодення. Перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців та курйозні воєнні історії побратимів для одних стануть дієвим стимулом, а для інших – відвертим знайомством із людьми, які з честю виконали свій обов’язок, а нині повернулися до цивільного життя, з якими викликами вони стикаються та як дають собі раду.

Головна мета «Крутого замісу» – доступно й зрозуміло розповісти людям про ветеранів, а ветеранам показати приклад, як можна адаптуватися до мирного життя. Документальний серіал не тільки покаже ветеранів як активних громадян, підприємців, волонтерів та активістів. Він стане прикладом того, як можна започаткувати власну справу, змінити щось у своєму житті, знайти себе та своє місце в світі та займатися улюбленою справою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram