ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпропетровщина повністю виконала план з призову строковиків

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Грудня 2020, 17:49

З відправленням останньої команди призовників на Дніпропетровщині добігла кінця цьогорічна осіння призовна кампанія. Про це повідомили в обласному територіальному центрі комплектування й соціальної підтримки.

— Сьогодні з невеликим випередженням ми завершуємо призов на строкову військову службу, — зазначив військовий комісар Дніпропетровського обласного ТЦК і СП полковник Олег Котелевець. — Дніпропетровщина відправила до лав Збройних Сил та інших військових формувань 1265 найкращих молодих людей. Це один з найбільших показників в Україні. Близько 50 відсотків юнаків проходитимуть службу в Збройних Силах України. Для комплектування військових частин Національної гвардії призвано 570 осіб. Також новобранці поповнять лави Державної прикордонної служби й Державної спеціальної служби транспорту.

Зі слів начальника відділу призову Дніпропетровського обласного ТЦК і СП підполковника Івана Іванова, понад 40 відсотків призовників — це юнаки 18 та 19-річного віку.

— Вони не стали гаяти час і скористалися можливістю бути призваними на строкову службу, — розповів офіцер. — На мою думку, це правильне рішення, яке дасть молодим хлопцям змогу після демобілізації сконцентруватися на побудові кар’єри, а досвід служби в армії обов’язково стане у пригоді. Крім того, молодь досить обізнана щодо соціальних гарантій і мотиваційного пакета, який надає держава для громадян, призваних на строкову військову службу. Особливо це стосується тих призовників, які на момент призову були працевлаштовані, а у нас таких близько 60 відсотків.

Нагадаємо, що військовослужбовців строкової військової служби до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил не залучатимуть.

Фото Дніпропетровського обласного ТЦК та СП

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram