ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мінветеранів створить Книгу пам’яті полеглих добровольців – захисників України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Грудня 2020, 18:44

Мінветеранів створює Книгу пам’яті добровольців  –  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідний наказ вже зареєстровано у Міністерстві юстиції, а після офіційного опублікування він набере законної сили, інформує Урядовий портал.

До Книги пам’яті будуть внесені дані про полеглих добровольців, які загинули внаслідок безпосереднього зіткнення з противником чи померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних із виконанням бойових завдань у районах та у період проведення АТО/ООС.

Тож експертна група меморіальної роботи Міністерства розпочала збір клопотань та заяв щодо внесення відомостей про загиблих добровольців до Книги пам’яті, які розглядатиме відповідна Комісія.

Перелік документів неохідних для внесення до Книги пам’яті:

1) копія свідоцтва про смерть;

2) довідка командира добровольчого формування або особи, яка його заміщує, про перебування, загибель та обставини загибелі особи у складі добровольчого формування під час безпосередньої участі в районах АТО та у період її проведення;

3) копія довідки органів, які згідно із Законом України «Про боротьбу з тероризмом» визначені суб’єктами, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, про період безпосереднього виконання особою бойових завдань в районах проведення АТО у взаємодії із суб’єктами, зазначеними в пункті 2 розділу І цього Положення;

4) копія витягу із наказу Антитерористичного центру при СБУ про залучення особи до проведення антитерористичної операції.

У разі відсутності документів, зазначених у пунктах 2 – 4, підставою для включення до Книги пам’яті, є один із таких документів:

1) свідчення (заява) не менше ніж трьох свідків про обставини загибелі у період безпосередньої участі такої особи у виконанні завдань АТО в районах її проведення, підпис на яких має бути засвідчено нотаріально.

До уваги беруться свідчення (заяви) осіб, яким встановлено статус учасника бойових дій відповідно до абзацу першого пункту 19 частини першої статті 6 та/або статус особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пункту 11 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які мають документальне підтвердження своєї участі в АТО у період, за який вони свідчать;

2) копія рішення суду про встановлення факту загибелі особи під час безпосередньої участі в АТО в районах та у період її проведення.

Читайте нас у Facebook
Третя штурмова опублікувала кадри важких боїв при виході з Авдіївки, зняті на екшн-камери

Третя штурмова опублікувала кадри важких боїв при виході з Авдіївки, зняті на екшн-камери

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ опублікувала майже годинний фільм, який складається з кадрів, знятих її бійцями на екшн-камери під час операції в Авдіївці на початку лютого цього року.

Ворог бомбить інфраструктуру й енергетику на Півночі

Ворог бомбить інфраструктуру й енергетику на Півночі

Російські загарбники обстріляли прикордонні території Чернігівської та Сумської областей.

росіяни вбили ще трьох людей обстрілами східних областей України

росіяни вбили ще трьох людей обстрілами східних областей України

Внаслідок російських атак на мирних мешканців східних областей було вбито двох людей на Харківщині та одну на Донеччині.

Терор проти цивільних на Півдні з боку рф набрав обертів в п’ятницю

Терор проти цивільних на Півдні з боку рф набрав обертів в п’ятницю

Ворожі обстріли південних областей України суттєво посилилися в п’ятницю, 19 липня, забравши життя шести цивільних громадян, серед яких діти.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

На оборону дають додатково пів трильйона гривень: куди підуть ці гроші

На оборону дають додатково пів трильйона гривень: куди підуть ці гроші

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» щодо фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони на суму 495.3 млрд грн.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-електрик | Військова частина А0528

від 22000 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

Оператор наведення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Заступник командира роти з МПЗ, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область