ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові медики озброїлися інноваційними захисними респіраторами

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Грудня 2020, 10:21 0

Благодійний фонд «Харків з тобою» поповнив арсенал захисних засобів для військових медиків, які працюють з інфекційними хворими, зокрема, новітніми масками-респіраторами типу PAPR – Powered air-purifying respirator, розробленими та виготовленими молодими харківськими винахідниками відкритої майстерні «Хаб Гараж».

Засіб являє собою повнолицьову маску багаторазового використання з примусовою фільтрацією повітря. Цей тип засобів рекомендований Центром контролю та профілактики захворювань у США (CDC) для використання у протоколах боротьби з COVID-19.

В основу його роботи покладений простий, але дієвий спосіб: блок із вентилятором подає чисте повітря до захисного капюшона через фільтр HEPA, який може фільтрувати мікроскопічні частинки розміром у кілька мікронів. Внаслідок цього у капюшоні виникає зона підвищеного тиску, з якої повітря виходить назовні, а назад потрапляє тільки через фільтр. Це робить систему одночасно комфортною і безпечною.

Респіратор працює на автономному живленні, потужності якого вистачає на 8 годин безперервної роботи. Свій винахід розробники назвали Paprika.

Paprika має ряд переваг перед іншими засобами захисту: в ньому вищий рівень захисту, ніж у сучасних респіраторів, він може використовуватись багаторазово, у ньому підтримується комфортна для лікаря температура та вологість повітря, а також він  не має обмежень при використанні лікарями, які носять окуляри, вуса або бороду.

Всього військові медики отримали 6 захисних комплектів, вартість кожного з них становить понад десять тисяч гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини