ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

БТР-4Е демонструє свої можливості під час випробувань

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Грудня 2020, 9:43 5

Як стратегічний виробник озброєння та військової техніки для сил оборони та безпеки України, ДК «Укроборонпром» прагне, аби в арсеналі ЗС України було більше сучасного, якісного, високотехнологічного та надійного озброєння, здатного захистити нашу державу та зберегти життя наших військових.

Днями пресслужба Концерну продемонструвала можливості БТР-4Е (з покращеними характеристиками від ХКБМ імені Морозова) під час випробувань.

«БТР-4Е вміло долає будь-які перешкоди, навіть якщо це водойма!» – наголосили у відомстві та додали, що БТР-4Е є суто українською розробкою, що пройшла повний цикл від «чистого аркушу» до постановки на озброєння. Бронетранспортер серійно випускається в Україні, планово надходить до підрозділів ЗС України.

Характеристики:

  • здатний виконувати бойові задачі в діапазоні робочих температур навколишнього середовища від −40 °С до + 55 °С;
  • має потужний силовий блок, до складу якого входять двигун DEUTZ потужністю 450 к.с., гідротрансформатор, автоматична коробка передач Allison;
  • швидкість руху на дорогах із твердим покриттями — до 110 км/год, швидкість руху при подоланні водних перешкод — до 10 км/год;
  • корпус захищений від ураження зі стрілецької зброї за стандартами НАТО відповідно до STANAG 4569, має можливість для встановлення додаткового протимінного захисту та протикумулятивних гратчастих екранів;
  • на машині встановлені пристрої захисту від дії вражаючих чинників ядерного вибуху, отруйливих речовин, бактеріальних засобів і від радіоактивного пилу під час руху по зараженій місцевості. Для гасіння пожежі передбачено протипожежне обладнання.

Озброєння: на бронетранспортері встановлено незаселений бойовий модуль «Парус» із блоком озброєння, стабілізованим у двох площинах, шо включає в себе:
30-мм гармату 3ТМ-1;
30-мм автоматичний гранатомет КБА-117;
кулемет КТ-7,62-мм;
протитанковий ракетний комплекс із дистанційним управлінням.

Читайте нас в Telegram
Мітки: