ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бібліотека  артилерійської ракетної бригади поповнилася сучасними виданнями про війну на Донбасі

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Грудня 2020, 19:38

Близько сорока примірників книжок про історію та перебіг воєнних подій  на сході отримали воїни-ракетники напередодні Дня Збройних Сил України. До підбірки літератури увійшли «Хроніки оборони Луганського аеропорту «У вогняному кільці», «Добровольці», книга спогадів сімей загиблих воїнів «На щиті» та інші.

Вручення подарунку відбулось у приміщенні зали, присвяченої  АТО/ООС, Музею військової історії Кременчука за ініціативи та сприяння Міністерства інформаційної політики України і громадської організації «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО».

– Історія воєнного протистояння російській агресії повинна бути не тільки зображена у художніх творах та документалістики, – каже учасник бойових дій на Сході держави полковник Володимир Поляков. – Вона має стати предметом виховання молоді та прикладом для наслідування найкращих традицій захисників України.

Особливе значення сучасних видань про війну на Донбасі підкреслив і заступник командира  РеАБр з морально-психологічного забезпечення підполковник Роман Глущенко, зазначивши, що воєнна історія країни повинна не тільки навчати, а і стати предметом гордості кожного її громадянина.

Слід зазначити, що завдяки плідній співпраці керівництва громадської організації та військових частин гарнізону протягом року військовослужбовцям було передано вже близько тисячі екземплярів книжок як документальної воєнної тематики, так і художнього спрямування.

На завершення заходу  почесні гості запалили Свічку Скорботи та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв-захисників.

Фото з архіву Володимира Полякова.

 

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: