ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наша Наталія Гораль здобула корону Національного конкурсу краси Miss/Mrs. Top of the World Plus Size Ukraine

Прочитаєте за: 3 хв. 4 Грудня 2020, 13:40 2

Інженер відділу матеріально-технічного забезпечення Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України працівник ЗС України –спочатку увірвалася до п’ятірки фіналісток, а згодом здобула титул Miss Ukraine Plus Size International 2020, що дає право представляти нашу країну на міжнародних конкурсах краси цього проєкту. І своєю перемогою вкотре довела, що в армії служать і працюють не тільки сильні та мужні, а й красиві та талановиті!

До речі, вітчим Наталії – Ігор Миколайович Козак,  полковник запасу,  колишній військовослужбовець, а мати – Тетяна Андріївна, провідний бухгалтер фінансово-економічної служби однієї з установ Львівського гарнізону, працівник ЗС України.

– Це мій перший конкурс краси, в якому я брала участь взагалі! І надзвичайно приємно, що журі присудило мені титул Miss Ukraine Plus Size International. І я увійшла в головну п’ятірку фіналісток!  – розповіла Наталія Гораль.

До такого визнання й успіху вона фактично йшла п’ять років – з того часу, як захопилась «моделінгом».

– А ще я люблю вчитися і пізнавати щось нове, розвиватися і  вдосконалюватися. Займаюся спортом, багато плаваю і дуже люблю походи у наші рідні українські Карпати. Все це заряджає і надихає мене. Крім того, обожнюю займатись танцями. Закінчила і модельну школу. А чималий досвід  в «моделінгу» відкрив у мені харизму! І тепер  я – модель plussizе, – розповіла дівчина.

А коли торік в Україні відбувся перший конкурс пишнотілих красунь Miss/Mrs. Top of the World Plus Size Ukraine, то Наталія вирішила, що обов’язково візьме участь у наступному. І втілила свою мрію в реальність.

– Я слідкувала зa офіційною сторінкою конкурсу. А коли розпочався набір, подала заявку на участь і успішно пройшла  кастинг. А потім виконала обов’язкові умови організаторів конкурсу: на вечір знайомств підготувала професійну відео-візитівку, а на конкурс талантів – східний танець,  – уточнила Наталія.

На фінал конкурсу, що проходив у Києві наприкінці листопада, журі відібрало 23 дівчини. Вони і стали змагатися за звання найкрасивішої моделі Plus Size.

До фіналу конкурсу чарівна львів’янка готувалась дуже ретельно. Її вихід в національному вбранні, що теж було одним із завдань – був неперевершеним. Наталія вбралася у автентичний український стрій регіону Буковини XX ст. з оригінальним вінком ручної роботи. Такий образ і став її родзинкою.

– Це по-справжньому революційний конкурс, він перевертає звичну уяву про параметри та форми красивої жінки. Кожна жінка гарна по-своєму. Кожна заслуговує на увагу і захоплення. Тільки більшість з пишних дівчат кремпуються своєї зовнішності, а даремно! І такі моделі як я, як ті дівчата, які вийшли на подіум, власне доводять, що краса не має ніяких обмежень чи рамок. І кожна з них індивідуальна і прекрасна, – зазначила фіналістка конкурсу.

Вона приємна, проста, невимушена. Я запитав у Наталії, щоб вона порекомендувала дівчатам і жінкам з пишними формами, щоб позбутися непотрібних комплексів.

– Рекомендую зробити три речі. Перша, – це, для себе улюбленої, влаштувати професійну фотосесію. Щоб сподобатися насамперед самій собі! І показати це своїм рідним і близьким. Я впевнена, що кожна жінка, якщо її розкрити, прекрасна по-своєму. Друге, – розвиватися та вдосконалюватися. І третє – показувати свою красу. Кожна жінка красива, і цього не можна і не треба ховати! Знайте, Ви всі – розкішні! – зазначає Наталія Гораль.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Life story, rss.feed, Армія і суспільство, Новини