ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЗС України забезпечуватимуть спортивні освітні заклади, де є відділення зі стрільби та біатлону, малокаліберними набоями

Важливі новини Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2020, 12:59

Про це зазначається у законопроєкті про внесення зміни до ст. 2 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних силах України» (№ 3403), який Верховна Рада України сьогодні ухвалила у першому читанні.  Документ підтримав 271 народний депутат. 

Автори законопроєкту пропонують дозволити передачу набоїв для спортивної зброї освітнім закладам, де є відділення зі стрільби та біатлону. Передаватимуть боєприпаси, що підлягають утилізації. 

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, на сьогоднішні в Україні у структурі 66 дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів (далі – спортивні школи) є відділення кульової стрільби та в 19 спортивних школах – відділення біатлону. Загалом по країні у відділеннях кульової стрільби спортивних шкіл навчається близько 3 тисяч вихованців і працює 107 штатних тренерів, а у відділеннях біатлону — близько 1130 вихованців та 44 штатних тренери.

Крім цього, у системі резервного спорту, який забезпечує умови для переходу до спорту вищих досягнень і поповнення основного складу національних збірних команд, навчається 49 учнів у Львівському й Херсонському вищих училищах фізичної культури й 15 учнів у Сумському обласному ліцеї-інтернаті спортивного профілю. Ефективно діє також Державний центр олімпійської підготовки з біатлону, де тренуються 100 спортсменів національної збірної команди.

Проте специфіка цих видів спорту, неможливість налагодження власного виробництва спеціальних спортивних і малокаліберних набоїв, а також вкрай обмежені бюджетні ресурси для їх закупівлі зводять нанівець якісну підготовку спортсменів.

Водночас розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 547-р затверджено перелік боєприпасів, що підлягають утилізації у 2017-2021 роках, до якого включені малокаліберні патрони 5,6 мм, що використовують у навчально-тренувальному процесі. Саме їх законодавець має намір спрямувати до навчальних закладів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції
За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції

FPV-екіпажі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії показали суттєву перевагу над силами NATO на навчаннях у Швеції.

Авіаудар по житловому кварталу: у Дружківці росіяни вбили двох людей
Авіаудар по житловому кварталу: у Дружківці росіяни вбили двох людей

Російська авіація вдарила по приватному сектору Дружківки на Донеччині.

«Ми готові посилювати тих, хто посилював нас»: Президент обговорив дронову угоду з німецькими високопосадовцями
«Ми готові посилювати тих, хто посилював нас»: Президент обговорив дронову угоду з німецькими високопосадовцями

Володимир Зеленський зустрівся із федеральним міністром з особливих доручень Торстеном Фраєм і президентом Федеральної розвідувальної служби Мартіном Єґером.

Дрони «Прайм» позбавили противника складів БК та ПММ, гармат, транспорту, засобів зв’язку та РЕБ
Дрони «Прайм» позбавили противника складів БК та ПММ, гармат, транспорту, засобів зв’язку та РЕБ

Безпілотники РУБпАК «Прайм» продовжують послаблювати воєнні спроможності росіян, знищуючи їхню військову компоненту на Північно-Слобожанському напрямку.

Лікарі, громадський діяч, військовослужбовець, кондитер: викриті організатори 5 ухилянтських схем
Лікарі, громадський діяч, військовослужбовець, кондитер: викриті організатори 5 ухилянтських схем

За суми від 5 до 35 тисяч доларів США ділки пропонували військовозобов’язаним уникнути призову через підроблені документи або допомагали втекти за кордон.

Хотів нажитися на харчових наборах для ЗСУ: в Одесі затримали начальника продскладу
Хотів нажитися на харчових наборах для ЗСУ: в Одесі затримали начальника продскладу

На хабарі затримано начальника продовольчого складу одного з центрів забезпечення ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БпАК (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Водій-заправник

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Інспектор прикордонної служби, оператор БПЛА

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

--- ---