ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Поєднані»: ті, хто захищав і захищає Україну

Анонс Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Грудня 2020, 18:46

У Києві до Дня Збройних Сил України відбудеться презентація всеукраїнського медіапроєкту про військових «Поєднані».

У всеукраїнському проєкті протягом кількох років зібрані історії вихідців з південних і східних областей. Поєднуючи історії добровольців і військових сьогодення та представників армії УНР, ОУН, УПА, простежено шлях звитяжної боротьби за Україну впродовж століть.

На презентації на гостей чекає: спілкування з героями проєкту, перегляд відеороликів про військових, які є вихідцями з Дніпра, Полтави та Харкова, котрі воювали на сході, виставка постерів із учасниками російсько-української війни та з архівними фото військових армії УНР, ОУН, УПА, які також є вихідцями зі східних областей.

Автори проєкту поєднали ці військові персоналії ХХ і ХХІ століть, щоб показати, що на сході України завжди були і є люди, які борються за свою країну. У проєкті зібрані 20 історій захисників, щоби пересвідчити відвідувачів, наскільки різноманітною є українська армія: чоловіки і жінки, кадрові військові і добровольці, офіцери і рядові – усіх об’єднала війна, історія, мала батьківщина, мотивація та ідея.

Медіапроєкт «Поєднані» реалізований за підтримки відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. Партнер заходу – Національний музей Революції Гідності.

Захід відбудеться 7 грудня о 17.00 у приміщенні Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану (м. Києв, майдан Незалежності 18/2, 2-й поверх Будинку профспілок).

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
Командир станового гранатомета

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Навідник (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Санінструктор в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

--- ---