ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Активісти «Грибної роти України» готують миколайчики сім’ям ветеранів АТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Грудня 2020, 10:45 1

 

На Прикарпатті учасники «Грибної роти України» розпочали передсвяткову акцію «Миколай грибної роти», в межах якої планується продати максимальну кількість сушених карпатських грибів, а кошти спрямувати на подарунки сім’ям ветеранів АТО і добровольцям російсько-української війни.

Як повідомили організатори заходу, таку акцію проводять уже другий рік.

– Ще влітку-восени майже пів сотні грибників-атовців з усієї України назбирали лісових грибів і засушили, – повідомила адміністраторка проєкту Наталія Мельник. – А суть благодійництва у тім, що нині ми хочемо продати якомога більше цих ароматних лісових дарунків, а вторговані кошти передати або на них купити дарунки ветеранам добровольчих батальйонів. Також плануємо передати їм і самі грибочки.

Одним зі співорганізаторів «Грибної роти» є Юрій Соломченко, більш відомий як найкращий грибний знавець на Прикарпатті.

– Я долучився до «грибної роти» ще кілька років тому, – говорить Юрій. – Моя основна роль – показувати грибні місця у Карпатах українським військовикам, а вони вже їх сушать і фасують у фірмові пакунки. За один грибний сезон люди назбирують кількадесят білих грибів та лисичок.

Активісти «Грибної роти України» переконані: лише добрі справи й благі наміри небайдужих зроблять чудовий подарунок нашим ветеранам і добровольцям, котрі боронили та боронять Україну від російського окупанта.

Фото з архіву «Грибної роти України»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини