ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

РНБО запустила вебресурс для моніторингу національної безпеки в регіонах

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Грудня 2020, 8:30 0

В Україні створено вебресурс з відкритими даними, за допомогою якого здійснюється моніторинг і комплексний аналіз стану національної безпеки щодо тенденцій регіонального розвитку, прогнозування суспільно-політичних, економічних та соціальних процесів на регіональному рівні.

Як інформує пресслужба РНБО,  вебресурс має назву «Просторова та функціональна трансформація України: представницькі органи місцевого самоврядування у контексті децентралізації».

Під час презентації вебресурсу у Національному координаційному центрі кібербезпеки при РНБО Секретар Радбезу Олексій Данілов зазначив, що новий ресурс має публічну і закриту частину.

«Всі процеси, які відбуваються у нашій державі, вони мають безпосереднє відношення до нашої національної безпеки. Ви знаєте, що дуже небезпечні процеси відбувалися у Криму, Донецькій і Луганській областях, і, на превеликий жаль, свого часу, не реагували на ті процеси…» – заявив Олексій Данілов.

Завдяки ресурсу, який містить відкриті дані і не має аналогів в Україні, користувачі мають змогу отримувати у режимі реального часу оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо всіх ключових процесів та показників, які характеризують регіональний розвиток.

Олексій Данілов також відзначив, що ресурс має відкриту частину і закриті. Наразі він складається з трьох блоків. Зокрема, перший блок – «Територіальна організація місцевої влади. Другий блок – «Моніторинг виборчого процесу» і третій – «Формування представницьких органів місцевої влади».

Секретар РНБО також повідомив, що новий ресурс має і закриту частину.

«Що стосується закритої частини, у нас є система, де відбувається моніторинг тимчасово окупованої частини Донецької та Луганської областей. Ця система працює ще з минулого року. Ми чітко розуміємо, що відбувається на території, яка тимчасово окупована, у нас все це є»,  – запевнив Олексій Данілов.

Він додав, що на підставі даних у ній ухвалюється багато управлінських рішень.

Крім того, за словами Секретаря Радбезу, на вебресурсі є окрема частина, яка проводить моніторинг щодо коронавірусу та розвитку ситуації в країні із захворюваністю на ковід.

Читайте нас в Telegram