ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десантний корабель ВМС ЗСУ «Юрій Олефіренко» повернувся на службу після ремонту

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Грудня 2020, 11:05 27

Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до державного концерну «Укроборонпром», успішно закінчило доковий ремонт середнього десантного корабля Військово-Морських Сил ЗСУ L401 «Юрій Олефіренко». Про це інформує пресслужба концерну.

Під час ремонтних робіт, які розпочалися у червні 2020 року, фахівці підприємства відновили корпус корабля, валопроводи гвинто-стернової та дейдвудної систем, протектори, донно-заборну апаратуру тощо.

– Корабель успішно пройшов ходові випробування та залишив акваторію підприємства – його передано державному замовнику, – повідомив директор Миколаївського суднобудівного заводу Валерій Калашніков.

L401 «Юрій Олефіренко» – середній десантний корабель проєкту 773, спущений на воду в 1970 році на Гданській Північній верфі в Польщі. Це найбільший корабель у своєму класі в складі ВМС України, здатний проводити десантування понад 150 бійців або до 10 одиниць бронетехніки чи перевезення до 250 тонн вантажів.

Нагадаємо, від початку року на підприємстві вже відремонтували та передали державним замовникам малі броньовані артилерійські катери «Вишгород», «Нікополь», «Аккерман» та «Бердянськ», десантний катер «Сватове» та протидиверсійний катер «Гола Пристань».

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка