ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Центрі спецпризначення відбулися комплексні заняття з бойової підготовки

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Грудня 2020, 20:17

Київщина. Група спецпризначенців миттю зістрибує з броньованих машин, роззосереджується на стрільбищі, щоб завдати вогневого ураження умовному противнику. За подіями пильно спостерігає снайпер, який зачаївся у замаскованих хащах. У такий спосіб шліфує професійну майстерність один із бойових підрозділів Центру спеціального призначення протидії диверсіям і терористичним актам Військової служби правопорядку у ЗС України.

За словами командира військової частини підполковника Богдана Столярчука, важливою складовою вишколу спецпризначенців є відпрацювання злагодженості Центру в цілому.

– Група спеціального призначення відпрацювала напад у складі шести осіб, надання першої медичної допомоги на полі бою. Опісля – евакуація за допомогою групи прикриття на броньованому авто КрАЗ «Спартан» для транспортування особового складу в умовах підвищеної небезпеки, – розповів Богдан Столярчук.

Двічі на тиждень підрозділи Центру займаються вогневою підготовкою й відпрацьовують елементи тактичної медицини і водіння бойових машин в різних умовах.

– У нашому Центрі не бракує бронетехніки: починаючи від БТРів і до «Варт» та «Спартанів». Стосовно озброєння, то в нашому розпорядженні є всі види зброї, які використовують у війську. Під час занять наші військовослужбовці використовували штурмові гвинтівки «Вулкан» («Малюк») та пістолети «Форт-14 ТП» українського виробництва. Компанія Zbroyar постачає снайперам самозарядну напівавтоматичну снайперську гвинтівку UAR-10. Перша пара снайперів Центру пройшла спеціальний вишкіл та отримала гвинтівки Savage 338 калібру, – підсумував командир Центру спеціального призначення Богдан Столярчук.

Фото – Дмитро Юрченко

11
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: